EN|RU|UK
 Політика України
  1144  12
Матеріали за темою:

 Питання участі переселенців у місцевих виборах і голосування по мажоритарному округу потрібно уточнити на рівні парламентського закону, - Магера

магера

Участь внутрішньо переміщених осіб у виборах не становить особливої проблеми, однак Рада має ухвалити закон, який би уточнив деталі.

Таку позицію висловив заступник голови ЦВК Андрій Магера в ефірі 112 Україна, передає Цензор.НЕТ.

У відповідь на питання, як буде організовано вибори для внутрішньо переміщених осіб і як можна запобігти декільком голосуванням однієї людини, він сказав: "Щодо участі у виборах внутрішньо переміщених осіб я особливо проблеми не бачу, на рівні парламентського закону треба було б уточнити моменти стосовно голосування виборців по мажоритарному округу, щодо місцевих виборів, треба знаходити компроміс, щоб не було порушено права внутрішньо переміщених осіб, з іншого боку, щоб держава не втручалася в місцеве самоуправління. Поки що проблему не вирішили, але, сподіваюся, парламент зможе це залагодити".


Водночас Магера зазначив, що вірить у те, що парламент і Президент "знайдуть у собі сили і знайдуть компроміс щодо бачення складу ЦВК, щоб наступні вибори були з оновленим складом".

За його словами, рівень політичної культури в Україні досить низький.


"Політичні еліти повинні розуміти, що непризначення 13 членів ЦВК, як і звільнення 13 членів ЦВК, ставить нашу країну в поганий стан для міжнародної спільноти", - зазначив заступник голови ЦВК.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443833
TUV4SVVteDBRekl3VEZoUmRtUkhSekJhV1djd1RHTm5NRXh5VW1kT1F6UXdUSHBTWjNsRVVtZDBRM2RKVGtNd01FdzNVWFprUTNnd1RFUlNaMlJIUkV4NUwxRnVUa04zTUV4UVVYUmtSMEV3VEVJNE1Fd3ZVWFJrUjBFd1RGaFNaMlJETVRCTWRsRjBaRU01TUZsaVVteHBPSFl3VEVoU2JIUkRNakJNV0ZGMlpFZEhNRnBhT0RCTVRGRjFUa040TUV3M1VtZE9RelJtVGtOVE1FdENPREJMWWxGcmRFTmg=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору