EN|RU|UK
 За кордоном
  33329  167

 Як би на нас не тиснули, ми проведемо білорусько-російські навчання "Захід-2017". Масштабно і дуже серйозно, - Лукашенко

лукашенко

Попри будь-який тиск, білорусько-російські навчання "Захід-2017" будуть проведені масштабно і серйозно

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на "БЕЛТА", про це заявив Президент Білорусі Олександр Лукашенко сьогодні на зустрічі з керівниками оборонних відомств держав - членів ОДКБ.

"Ви прекрасно знаєте, що Білорусь і в рамках Союзної держави, і в рамках ОДКБ відповідальна за західний напрямок. Це зона відповідальності Білорусі, і вся наша армія сконцентрована на це разом з Російською Федерацією. У нас побудований чіткий план дій у різних ситуаціях", - сказав він.

Восени на території Білорусі відбудуться білорусько-російські навчання "Захід-2017".

"І як би на нас не тиснули, ми проведемо ці навчання і націлені на те, щоб вони пройшли масштабно і дуже серйозно, - заявив Лукашенко. - Знаю, що і в Росії точно такий же настрій. Ми нікого не лякаємо. Нам чужого не треба. Тому ми будемо відпрацьовувати все те, що відпрацьовують наші потенційні суперники. Ми навчаємо армію і будемо її навчати захищати нашу територію, нашу державу, наші народи".

Президент Білорусі також заявив про відкритість цих навчань: "Ми запросимо на навчання всіх сьогодні присутніх міністрів оборони, і не тільки. Ці навчання відкриті. Нехай дивляться на наші можливості. Ми дуже серйозно націлені на те, щоб на території Білорусі навчання відбулися дуже ефективно, і будемо намагатися надати цим вченням і масштабний, і різноплановий характер, щоб наші військові - і Росії, і Білорусі - відчували, що вони захищають на цьому напрямку і які зобов'язання на них покладені".

Нагадаємо, спільні російсько-білоруські навчання "Захід-2017" пройдуть у вересні на кількох полігонах РФ і РБ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n443842
VEhrdlVXMDVSMFF3VEhKUmMwNUhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVEza3dUR3BTYVU1RE5qQmFZbEYxTTNwUmMwNUhRVEJNZWxKc2RFZFFTVTVEWnpCTFVqZ3dTa2hTYkhSRE56Qk1OMUpuVGtkRU1GbElVbXBJZWxGdlRrTXJNRmxJVW14MFIxQT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору