EN|RU|UK
 Суспільство
  9591  32

 Голова Одеської ОДА Степанов подарував свій будинок у селі Ставрове сироті

13 червня голова Одеської ОДА Максим Степанов відвідав село Ставрове в Окнянському районі Одеської області, де подарував свій будинок місцевій жительці Вікторії Шпак - єдиній сироті в цьому селі, яка досягла повноліття.

Будинок у Ставровому був куплений Степановим близько місяця тому за незвичайних обставин, повідомляє Дзеркало тижня. Голова Одеської ОДА вирішив здійснити цю покупку, щоб зареєструватися в Ставровому і, сплативши податки в бюджет Окнянского району, допомогти будівництву місцевої школи. Згідно з декларацією Степанова, за минулий рік сума сплачених ним податків становила 3 млн 732 тис. гривень, і вони вже надійшли до бюджету району. "Школа тут будується вже 10 років і її ніяк не можуть добудувати, тому я вирішив зареєструватися в селі, щоб податки пішли в місцевий бюджет. Для цього потрібно було житло, знайшли будинок, який тут продавався, ось я його і купив. Я розумів, що не планую тут жити, про що відразу і сказав. І сьогодні із задоволенням дарую цей будинок цій чудовій дитині, Вікторії Шпак - їй він набагато потрібніший, і вона, напевно, потребує його більше за всіх жителів Ставрового", - заявив Степанов.

Голова Одеської ОДА Степанов подарував свій будинок у селі Ставрове сироті 01

Голова ОДА вручив новій господині будинку всі необхідні документи, після чого вони разом оглянули приміщення. За словами дівчини, вона нікуди не збирається їхати з рідного села і після завершення навчання планує тут жити, працювати та будувати сім'ю, а про такий несподіваний подарунок навіть мріяти не могла. На сьогоднішній день діти в Ставровому вчаться в переповнених класах у приміщенні, якому понад 100 років. За словами Степанова, нова школа в Ставровому буде готова вже до 1 вересня 2018 року. "Зараз ми швидкими темпами проведемо актуалізацію проекту і почнемо фінансувати будівництво. Я знайду гроші, щоб добудувати цю школу. Є гроші з обласного та державного бюджету, є гроші, які я сплатив як податки, - з'явився додатковий ресурс. Голови райради і райадміністрації сказали, що із задоволенням спрямують цей ресурс на фінансування будівництва школи. Я пообіцяв, що діти підуть у школу вже 1 вересня наступного року, і виконаю цю обіцянку", - заявив він.

За словами Степанова, сфері освіти в області він має намір приділяти найпильнішу увагу.

"Вкладення грошей у науку та освіту в рази пришвидшує зростання ВВП у державі. Ніщо не може дати такого стимулу зростанню ВВП, як освічена нація, яка отримує гарну освіту і потім використовує свої знання для розвитку власної держави", - зазначив він. Поліпшення якості освіти в регіоні є одним з ключових напрямків Стратегічного плану дій на 2017-2019 "Розумний регіон", який голова Одеської ОДА Максим Степанов презентував 22 березня в Одесі. Програма визначає основні пріоритети, цілі, програми і проекти розвитку Одеської області, механізми їх реалізації, а також очікувані результати.

Як повідомляли ЗМІ, голова Одеської ОДА Степанов єдиний серед голів ОДА в Україні вказав у своїй декларації за 2016 рік суми сплачених податків та військового збору.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n443855
VEhrdlVXOWtSME13VEZoUmRqbERkekJNTTFGMmRFTjVTVTVEWXpCTVJGRjFkRWRDTUV4cVVYWkRPSFl3V1VoUmRVNUhRVEJNTjFKbmRFTTBaazVEZURCWlVGRjBUa00wTUV3elVYVjBRelJtVGtObE1FeFVVWFJrUjBJd1dYcFJkWFJEZDBsT1F5c3dURWhSZFRsRGR6QlpTRkpuZEVkTg==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору