EN|RU|UK
 Політика України
  12285  106

 "Аваков за рахунок платників податків займається зведенням особистих рахунків", - Лещенко має намір оскаржити рішення суду на користь МВС

лещенко

Народний депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Лещенко має намір подати апеляцію на рішення Подільського районного суду Києва, який зобов'язав його спростувати інформацію про стеження з боку Міністерства внутрішніх справ (МВС).

Як інформує Цензор.НЕТ, про це він заявив на Facebook.

"Я маю намір оскаржити винесене на користь Авакова рішення", - пише він.

"Я не був поінформований повісткою про сьогоднішнє засідання суду, на якому було винесено рішення", - розповів політик.

"Вказане рішення суду є не тільки незаконним, але й абсурдним. Аргументи судді нам невідомі та будуть вивчені після отримання повного тексту судового рішення. Показово інше - справа слухалася більше року за попереднього складу суду, але, щойно було змінено суддю, як майже миттєво було винесене потрібне Авакову рішення", - підкреслив парламентар.

"Крім Авакова, на мене подало позов Міністерство внутрішніх справ України. Сплативши при цьому 1 тисячу гривень державних коштів та залучивши до процесу керівника правового департаменту МВС. Тобто Аваков за рахунок платників податків займається зведенням особистих рахунків. Поданий проти мене позов - єдиний (!) за три роки, поданий від імені МВС у подібній категорії справ, що вказує на заангажованість міністра", - зазначив депутат.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": СБУ не стежить за політиками, - Порошенко

"Аваков у якості доказу надав до суду висновок спеціаліста із дослідження, проведеного… Здогадайтеся де? Правильна відповідь - в ДНДЕКЦ МВС України (Державний науково-дослідний експертно-криміналістичний центр при МВС України), який підпорядковується самому Авакову", - наголосив Лещенко.

"Інформація, яку оскаржував Аваков, була поширена на території Німеччини (саме це і підтверджено висновком ДНДЕКЦ МВС України), а дія Цивільного кодексу України на цю державу не поширюється. Хоча суд та Аваков так не вважають", - пише він.

"Один з відповідачів - німецька телерадіокомпанія "Дойче Велле" не є юридичною особою, зареєстрованою в Україні. Всі співробітники оформлені у німецькій юридичній особі, а на території України ними не було створено представництв або дочірніх компаній. В такий спосіб позов Авакова проти німецької юридичної особи до Подільського суду Києва є абсурдним, а визнання суддею їх належним відповідачем - проявом заангажованості", - вважає депутат.

"Рішення на користь Авакова не здивувало мене, а лише утвердило в думці про використання судової гілки влади чинною правлячою верхівкою для досягнення своїх особистих політичних та корупційних цілей. Хотілося би, щоб так само колись суд України виніс рішення і по справі рюкзаків Авакова", - резюмував Лещенко.

Також читайте: "У СБУ є чим зайнятися": Спецслужба відкинула звинувачення Єгора Соболєва в стеженні

Нагадаємо, раніше Подільський районний суд Києва зобов'язав народного депутата від "Блоку Петра Порошенка" Сергія Лещенка спростувати свою заяву про стеження за ним з боку Міністерства внутрішніх справ (МВС).Источник: https://ua.censor.net.ua/n443916
VEhrdlVXdE9RM2t3VEVSUmRYUkRLekJNU2pnd1NuWlJkR1JIU2pCTVdGRjJaRU0yTUV3MGRrdzVRM2N3VEM5UmRHUkROekJaTDFKb2RFZFhNRms1T0RCWlNGSm5kRU14TUV4aVVYUmtRemt3VEROU2FqTjZVbWRrUjBRd1RGSTRNRXA2VVd0MFEyaG1Ua05oTUV4cVVtdzVRM2s9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору