EN|RU|UK
 Політика України
  3575  12

 Порошенко підписав закон про оцінку впливу на довкілля

порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про оцінку впливу на довкілля", доопрацьований Верховною Радою з урахуванням пропозицій голови держави.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Президента.

Закон встановлює правові та організаційні засади здійснення оцінки впливу на довкілля та забезпечує виконання Україною міжнародних зобов'язань у рамках Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті та Конвенції про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля.

Також читайте: Україна приєдналася до Європейської конвенції про захист хребетних тварин

Документом чітко визначена сфера застосування оцінки впливу на довкілля, зокрема нафтопереробні та газопереробні заводи, теплові та атомні електростанції, хімічне виробництво, будівництво аеропортів, аеродромів, автомобільних доріг та гідротехнічних споруд морських і річкових портів тощо.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Рада відклала до 2020 року введення екологічного стандарту "Євро-6" для автотранспорту

Крім того, документом прописано відповідальність за порушення законодавства про оцінку впливу на довкілля, а також тимчасова заборона (зупинення) та припинення діяльності підприємств у разі порушення ними законодавства.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443933
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcwZGt3NVF6TXdURVJSZFhSREt6Qk1NVGd3VEdaUmMwNUhSakJNYWxKblpFZERaazVETHpCWlJGRjFUa2RCTUV3M1VYUk9RM2RtVGtNeE1FeHlVWFowUXpjd1REZFJjemxIVnpCWk9UZ3dTa3hSYjBFOVBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору