EN|RU|UK
 Економіка
  1659  5

 Бюджетна резолюція кардинально відрізняється від того, що ми мали раніше. Це стратегічний документ, - Данилюк

данилюк александр

Парламент залучатимуть до планування бюджету на ранньому етапі.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це заявив міністр фінансів Олександр Данилюк на засіданні уряду, представляючи концепцію середньострокового бюджетного планування.

"Бюджетна резолюція кардинально відрізняється від того, що ми мали раніше. Це стратегічний документ, який визначає розвиток державних фінансів на реформи. Вона створює основу для проведення системних глобальних реформ", - сказав він.

Він зазначив, що серед новацій системи - на більш ранній стадії залучати парламент до створення бюджету. Також - швидке узгодження документів із планування бюджету.


Крім того, серед важливих змін Данилюк назвав систему комплексної оцінки фінансових ризиків. За його словами, це важливо, тому що боргове навантаження зараз дуже велике. Найважливішим результатом впровадження цієї програми стане прискорення ключових реформ: охорони здоров'я, інфраструктури, а також пенсійної реформи.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443984
VEhrdlVXeE9RM2N3VEROUmRVNUROekJaTjFGMWFVUlJiblJETnpCTVdGRjFkRWRDTUV4RVVYWmtRekF3V1VGMlREbERlREJaTjFGMFRrTXlNRXhZVW1kdWVsRnVUa2RYTUV3elVtaE9SMWN3VERBOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору