EN|RU|UK
 Політика України
  1674  18
Матеріали за темою:

 Створення в Україні антикорупційного суду дасть реальні результати, - ЄС

ткешелашвили фреллесен

Заступник голови представництва ЄС в Україні пан Томас Фреллесен і голова Антикорупційної ініціативи ЄС пані Ека Ткешелашвілі висловили підтримку створенню антикорупційного суду.

Про це пан Фреллесен і пані Ткешелашвілі заявили на презентації третього компоненту Антикорупційної ініціативи ЄС, яка відбулася в Києві сьогодні, 13 червня. Цей компонент спрямований на посилення спроможності органів місцевого самоврядування, організацій громадянського суспільства та журналістів-розслідувачів у залученні до процесу боротьби з корупцією, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Представництва ЄС в Україні.

"Важко недооцінити важливість створення антикорупційного суду в Україні сьогодні", - заявила Ека Ткешелашвілі.

Мета Антикорупційної ініціативи ЄС, яку очолює пані Ткешелашвілі, якраз спрямована на впровадження антикорупційної політики в Україні. Це буде відбуватися, зокрема, шляхом підтримки новостворених антикорупційних органів, таких як НАБУ та САП.

На важливості збереження незалежності нових антикорупційних органів, таких як НАБУ, наголосив пан Фреллесен. Заступник голови представництва ЄС в Україні також зазначив, що запуск антикорупційного суду дозволить замкнути ланцюг створення антикорупційних органів та отримувати реальні результати їх роботи. "Ми впевнені, що Антикорупційна ініціатива ЄС зробить значний внесок в боротьбу з корупцією в Україні", - підсумував пан Фреллесен.

Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні (EU Anti-Corruption Initiative) - це найбільша програма підтримки з боку ЄС в сфері боротьби з корупцією. Її імплементацією займається Данська агенція з міжнародного розвитку (DANIDA). Бюджет ініціативи на три роки становить 15,84 млн. євро (14,5 млн. євро надає Європейський Союз, 1,34 млн. євро - Міністерство закордонних справ Королівства Данія). Іншими двома компонентами ініціативи є підтримка новостворених антикорупційних органів та надання міжнародної експертизи антикорупційному комітету ВРУ.

Виступаючи на презентації, посол Данії в Україні пан Рубен Мадсен з приємністю заявив про підтримку урядом Данії критично важливої роботи антикорупційних інституцій в Україні.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443988
TUV4SVVYWjBSMEV3VERkU1ozUkhUVEJNU0ZGelEwUlJkSGxFVVhWMFF5c3dXVVJTWnpsREx6QlpZbEpzZEVkVk1GazBka3g1T0hZd1RISlJkblJIUVRCWlVGRjJPVWRITUZwaVVtb3plbEpuWkVkRU1FeFNPREJaUkZGMFpFZEZNRXczVW1kT1F6Z3dUR2c0TUVvelVXdE9RMUl3UzA0NE1FbFVVWE4wUjBFd1REZFNaMlJES3pCWk4xRjBNM3BSYTA1RE9UQlpURkYxVGtNMk1FdzNVbWRPUjBRd1RDOVNhSFJIVnpCTWJsRjJaRU4zU1U1REx6QlpSRkYyZEVNMk1GbFFVbWRPUTNjd1dVeFNaemxIUVRCTVFqZ3dTbFJSYzA1RE9UQmFZbEpxZHowOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору