EN|RU|UK
 Політика України, Події
  6059  86
Матеріали за темою:

 В Україні найгірша ситуація з ДТП серед усіх країн Європи: 3,5 тисячі смертей за 2016 рік, - Омелян

омелян

В Украине самая плохая ситуация по ДТП среди стран Европы. Правительсво планирует до 2020 года изменить эту тенденцию.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це на засіданні Кабінету міністрів сказав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

"Я чую дві легенди про дорожній фонд. Перша: нібито дорожній фонд є давно, так де ж наші дороги? Друга - що скоро дорожній фонд припинить свою роботу. У мене є відповідь. Для першої легенди: дорожній фонд вперше запрацює з 1 січня 2018 року. Для другої: дорожній фонд вперше запрацює з 1 січня 2018 року", - сказав він.

За словами Омеляна, в Україні найгірша ситуація з ДТП серед усіх європейських країн.

У 2016 році на українських дорогах було зафіксовано 3500 смертей унаслідок ДТП. Збитки - близько 4,5 млрд доларів.

Міністр повідомив, що Мінінфраструктури спільно з "Укравтодором" розробило стратегію підвищення безпеки руху до 2020 року.


Передбачено впровадження нових інженерних стандартів із будівництва доріг і вимог до автомобіля. Також заплановано зміни в роботі з надання допомоги постраждалим у ДТП, покращення контролю за водіями і рухом у цілому. Крім того, мають намір запровадити кардинально новий принцип у навчанні правил дорожнього руху, зокрема, у школах.

Омелян наголосив, що до 2020 року в Україні має значно зменшитися кількість ДТП.

Також міністр підкреслив, що за безпеку на дорогах відповідають, насамперед, самі учасники дорожнього руху. Його підтримав Славомир Новак. Керівник "Укравтодору" підкреслив, що безпека дорожнього руху - це відповідальність кожної окремої людини.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n443993
TUV4VVVtZDBReTlNZVM5UmJuUkRPREJNV0ZGMU9VZFFNRXd3ZGt3NVF6QXdURGRTWjA1REt6Qk1VRkYxU0hwUmJFNURhVEJLT1Rnd1NuSlJjMDVEZURCTWVsSnNkRU01Wms1RGFqQk1jbEpuVGtOM01FeE1VbWQwUXlzd1RGUlJkblJIUVdaT1EyTXdXbUpSZG1SSFZ6Qk1NMUpvVGtkQk1FeEVVbWRrUjBNd1dVUlNaemxETmpCWlRGSm5PVWRCTUV4blBRPT0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору