EN|RU|UK
 Суспільство
  3782  34

 Абітурієнти з окупованого Криму можуть вступити в 12 українських вишів за спрощеною процедурою, - Міносвіти

минобразования

Абітурієнти з окупованого Криму можуть вступити цього року в 12 українських вишів на бюджетне навчання за спрощеною процедурою.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на УНІАН, про це заявила завідувач сектором переміщених вишів департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки Світлана Кретович.

За її інформацією, цього року квота держзамовлення для абітурієнтів з Криму - майже 900 місць. Навчання передбачено в таких вишах: Національний університет "Львівська політехніка", Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, Університет банківської справи НБУ, Чорноморський національний університет імені Петра Могили, Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, Запорізький національний університет, Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний ніверсітет, Дніпровський державний аграрно-економічний університет, Таврійський національний університет імені Володимира Вернадського та Херсонська державна морська академія.

Кретович нагадала, що спрощений вступ до ВНЗ України для школярів із непідконтрольних територій вперше введено минулого року.

Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України". Згідно з документом, особи, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія і які отримали документ про повну загальну середню освіту, можуть вступати за спрощеною процедурою до одного з вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n444085
TUV3M1VYVjBSMFF3VEM5UmRuUkRlVEJNUkZGMlpFZFhTVTVIUXpCTVdGSm5Ua00wTUZsTVVYWjBSMEV3V21KU2JIbEJkRWxPUXpZd1dVUlJkVTVET0VsT1IxZEpUa013TUV3M1VYWmtRM2d3VEVSU1oxTTRka3g1TDFGelRrTjRNRnBpVW1kMFIwUXdXVVJTYkhSSFZUQk1NMUpuYm5wUmMzUkRPVEJNWkRnd1NucFNiSFJET1RCTU4xSm5aRU41TUZwaVVtZDBRelJtVGtOaE1GbEVVWFZPUXpnPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору