EN|RU|UK
 Суспільство
  4014  36

 "Майже 100 тисяч дітей, які мають батьків, сьогодні змушені жити в інтернатних установах", - уповноважений із прав дитини Кулеба

дети школа донбасс убежище

Сьогодні в Україні майже 100 тисяч дітей, які мають батьків, живуть в інтернатах.

Як повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, про це заявив уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

"Сьогодні в Україні майже 106 тисяч дітей, які живуть в інтернатних установах. Тільки 8 тисяч із цих 106 тисяч - це діти, які мають статус сироти або позбавлені батьківського піклування. Всі інші діти мають батьків. Уявіть, майже 100 тисяч дітей, які мають батьків, сьогодні змушені жити в інтернатних установах", - сказав він.


За його словами, цю систему створювали ще з радянських часів. "У нас чомусь так: якщо у дитини затримка психічного розвитку (а за кордоном немає такого діагнозу), у нас відразу це штамп, клеймо. Дитину відразу відправляють в інтернатний заклад для дітей із затримкою психічного розвитку", - пояснив Кулеба. Однак дитина, відлучена від сім'ї, як стверджує чиновник, "приречена на те, що її розвиток буде сповільнюватися".

"Тільки 17 тисяч дітей в інтернатах мають інвалідність, інші діти мають особливість", - заявив він.

Нагадаємо, Міністерство соціальної політики розраховує на зменшення на 10% кількості дітей в інтернатних установах до 2020 року.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444111
VEhrdlVXMTBSMFF3VEhaUmRHUkRlREJNUVdjd1NucFJkVTVETmpCTU4xRjFPVU4zVEhrdlVtZGtSME13VEVSU1ozUkROREJaU0ZKbmRFTTBNRXh5VVhOSWVsSnNkRU01TUZsTVVYUmtSMEV3VEROUmMwNUhRMlpPUXpBd1dtSlNaM1JETkE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору