EN|RU|UK
 Події
  4559  14

 Бойовикам на Донбасі ввели істотні скорочення грошових виплат і наказали дружити з бізнесменами з РФ, - ГУР

разведка

Поглиблення бюджетних проблем у РФ призводить до скорочення обсягів фінансування на утримання тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ГУР Міноборони.

Так, за даними української розвідки, введено істотні обмеження на виплати грошових надбавок за виконання "бойових завдань" рядового та сержантського складу, що викликало обурення і протести серед військовослужбовців з'єднань і частин 1, 2 АК: "Військовослужбовці підрозділів 9-го окремого штурмового мотострілецького полку морської піхоти (Новоазовськ) 1 АК, яким скасовали грошові надбавки, відмовляються виконувати завдання, пов'язані з ризиком для життя і здоров'я".


Крім того, в штаби 1 (Донецьк) і 2 (Луганськ) АК доведено розпорядження щодо активізації роботи з налагодження "шефської допомоги". Для цього командирам з'єднань і частин рекомендовано посилити роботу зі встановленням дружніх зв'язків із представниками російських і місцевих бізнес-структур, політичних і громадських організацій, національних і етнічних рухів (спільнот), які мають намір запрошувати для зустрічей з особовим складом і передбачити порядок їх мотивації для подальшого співпраці, заохочувати грамотами та спеціальними відзнаками найактивніших.
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору