EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  6479  43

 Серед пріоритетів Кабміну на 2019-2020 рр. - запровадження загального декларування доходів і витрат фізосіб

декларация

Запровадження єдиного рахунка для сплати податків і зборів та подачі єдиної звітності за єдиним соціальним внеском (ЄСВ) і податку на доходи фізичних осіб включені в пріоритетні завдання податкової політики на 2018 рік, які уряд затвердив 14 червня в рамках проекту Бюджетної резолюції на 2018-2020 роки.

Як інформує Цензор.НЕТ, згідно з наявними в розпорядженні агентства "Інтерфакс-Україна" документам, пріоритетами на наступний рік визначено також організація діяльності Служби фінансових розслідувань (СФР) і імплементація в податкове законодавство обов'язкового мінімального стандарту плану дій BEPS.

Серед інших першочергових завдань уряду в податковій політиці в 2018 році - поступове наближення ставок акцизного податку на тютюнові вироби до рівня, передбаченого директивою з ЄС.

На 2019-2020 рік Кабмін ставить пріоритетом запровадження загального декларування доходів і витрат фізичних осіб та податкового контролю з використанням непрямих методів щодо відповідності доходів і витрат та подальше зниження податків на заробітну плату.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Володимир Гройсман підкреслив, що середньострокове бюджетне планування на 3,5 року значно поліпшить якість життя українців завдяки забезпеченню розвитку реформ.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n444169
VEhrNGRrdzVRM2d3V1RkUmRFNURNakJNV0ZKbmJucFJkRTVETVRCTWNsRjFPVU4zTUZsRVVYTk9SMGN3V21KU2FqTjZVbWRPUXpFd1RHWlJkblJETnpCWk4xSm9kRWRYTUZrNU9EQktjbEZ6VGtONE1FeDZVbXgwUXprPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору