EN|RU|UK
 Спорт
  3158  13

 Павелко: Маріуполь - мирне українське місто, яке заслуговує на великий футбол

Президент ФФУ Андрій Павелко висловив свою думку щодо домашніх матчів новачка Прем'єр-ліги ФК "Маріуполь".

Про це повідомляється на сайті ФФУ.

"Я впевнений насамперед у тому, що Маріуполь - мирне українське місто, яке заслуговує на великий футбол. Місцева влада та поліція вже надали всі необхідні гарантії. Переважна більшість клубів не висловила жодних сумнівів у тому, чи їхати до Маріуполя. Але якщо хтось занадто хвилюється щодо особистої безпеки - я готовий розділити ризики та поїхати автобусом разом. Якщо треба переконати когось власним прикладом - я це, безперечно, зроблю, від своїх слів ніколи не відмовляюсь.

"Терористична загроза нині є в усьому світі - і в Лондоні, і в Каїрі, і в Джакарті, і в Брюсселі. ФФУ не компетентна гарантувати безпеку учасників та глядачів, її гарантують відповідні силові органи. Це питання дотримання порядку: є гарантії безпеки, є регламент змагань - треба його дотримуватися. А в разі повідомлень про потенційну загрозу, будь-яку подію обов'зково скасують, чи то футбольний поєдинок, чи то концерт.

Нагадаю, рік тому в Маріуполі відбувся сольний концерт "Океану Ельзи" на чолі з одним з найвідоміших патріотів України - Святославом Вакарчуком. Прийшов повний стадіон - жодного інциденту! Чи "Океан Ельзи" - менш приваблива мішень для російських терористів, ніж будь-який футбольний клуб України?

Багато наших хлопців загинуло заради миру, який зараз панує в Маріуполі. Футбол - це ознака мирного життя. Ми маємо підтримати жителів міста, на їхню долю останні роки випало багато труднощів. На днях у Краматорську розмовляв з нашими бійцями, серед них багато прихильників футболу - вони обурені тим, що дехто відмовляється грати у Маріуполі.

Весь останній рік у Маріуполі грали клуби Першої ліги з усієї країни - від Стрия до Краматорська, від Києва до Миколаєва. Більше того, в травні 2016-го в Маріуполі грала друга команда одного з клубів, який тоді не боявся терористів, а зараз боїться - і його клубний автобус теж без жодних проблем доїхав в обидва боки. Це абсолютно штучно створена проблема. Я закликаю клуби ще раз передивитись усі гарантії безпеки, які їм вже надано та ухвалити єдине правильне рішення - відповідно до розкладу матчів приїхати до Маріуполя та подарувати місту свято футболу", - зазначив Андрій Павелко.Источник: https://ua.censor.net.ua/n444285
VEhrNGRrdzVSMFV3V1ZCU1ozUkRlREJNTjFGMU0zcFJjRTVEYXpCTFRqZ3dTbnBSYzA1SFFUQmFZbEpuT1VNdk1FdzNVWFU1UjAwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору