EN|RU|UK
 Економіка
  1867  73

 Металургійна галузь є стратегічно важливою для підтримки обороноздатності країни, - Гройсман

Пролонгація дії експортного мита на брухт чорних металів у розмірі 30 євро / т ще на два роки відповідає національним інтересам України, вважає Прем'єр-міністр країни Володимир Гройсман.

Про це повідомляє uaprom.

"Україна сьогодні є країною, на яку вчинила напад Російська Федерація. Для нас металургійна галузь і метал є стратегічно важливими, серед іншого для підтримки обороноздатності країни. У цьому контексті парламент ухвалив рішення (пролонгація експортного мита на брухт, - ред.), яке відповідає національним інтересам України", - сказав він.

При цьому В. Гройсман уточнив, що законопроект №6382 не порушує жодних міжнародних зобов'язань України.

"Тому на цей особливий період, я вважаю, такі кроки є адекватними і можуть бути прийнятими", - констатував прем'єр.

Як відомо, Верховна Рада 8 червня 2017 ухвалила в першому читанні за основу і в цілому законопроект №6382 "Про внесення змін до деяких законів України щодо зменшення дефіциту брухту чорних металів на внутрішньому ринку", що передбачає продовження дії експортного мита на брухт у розмірі 30 євро / т ще на 2 роки.

Раніше голова парламентського комітету з питань промислової політики і підприємництва Віктор Галасюк заявив, що додаткові бюджетні ефекти від підвищення експортного мита на брухт перевищили 1 млрд. грн.

За його словами, з жовтня 2015-го по квітень 2016-го (коли мито було на рівні 10 євро / т) експорт брухту становив 217 тис. т, і в бюджет надійшло 2 млн. євро. "За аналогічний період 2016-17 років вдвічі менше було експортовано брухту, але в бюджет надійшло вже 3,2 млн. євро від експортного мита", - констатував нардеп.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444287
VEhrdlVXczVSMEV3VERkUmRXUkhRakJNZWxGelRrTTVaazVET0RCTVdGSm5kRU4zTUV4MlVYWjBRM2d3V1VSU1p6bEhSakJaU1haTWR6MDk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору