EN|RU|UK
 Економіка, Київські новини
  87252  259
Матеріали за темою:

 У Києві вдвічі підвищили тарифи на утримання багатоквартирних будинків

кличко

Київська міська державна адміністрація збільшила тариф на послуги з утримання багатоквартирних будинків і прибудинкових територій з 3 до 6,43 гривні за 1 квадратний метр.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Економічну правду, про це йдеться в розпорядженні Київміськадміністрації.

Зазначено, що розпорядження ухвалили у зв'язку зі зверненням виконавців послуг з утримання будинків і прибудинкових територій, які надали відповідні розрахункові матеріали щодо нових тарифів.

У пояснювальній записці до розпорядження зазначено, що нові тарифи передбачені для 8 327 будинків столиці (житловий фонд Києва в цілому нараховує близько 11 тис. багатоквартирних житлових будинків), які обслуговують 10 суб'єктів господарювання комунальної власності (керівні компанії з обслуговування житлового фонду всіх 10 районів столиці) .


Середній розмір тарифу для цих будинків становить 6,43 гривні за 1 кв. м.

Станом на червень, середня ціна за обслуговування 1 кв. м становить від 3 до 5 гривень залежно від керівної компанії.

Згідно з розпорядженням, залишається можливість плати за послуги відповідно до стимулюючих тарифів із 10% знижкою (така само діє і сьогодні), якщо оплата відбувається до 20 числа місяця, наступного за розрахунковим.

У документі не вказано дату введення нових тарифів, але зазначено, що розпорядження набуває чинності з дня його опублікування.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444311
TUZsTVVYTk9SMEV3VEdwU2FFNURORWxPUXpJd1RISlJjM2s0ZGt4NUwxSm5kRU4zTUZsRVVYVk9SMFV3VEdnNE1FcHlVVzVPUTFVd1NrSTRNRXh5VVhaMFF6Z3dXVkJSZG1SRGR6Qk1kbEpxVGtNNU1GcFpaekJNTDFGMmRFZENNRXgyVW1jNVEzb3dUR2M5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
Сторінка 3 з 3
<<<1 2 3
 
 
 
 
 
 вгору