EN|RU|UK
 Політика України
  3460  10

 Гроші, виведені за кордон у часи Януковича, вже надійшли на рахунок Мін'юсту, - ГПУ

янукович

Повернення в Україну понад 500 тис. дол., виведених Міністерством юстиції часів президентства Віктора Януковича, стало можливим завдяки взаємодії українських і американських правоохоронних органів, кошти вже надійшли на рахунок Мін'юсту.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомив заступник Генпрокурора Євген Єнін в ефірі "112 Україна".

"Це перший випадок повернення командою Юрія Луценка з-за кордону коштів, здобутих злочинним шляхом. Оскільки ці 1,5 млрд дол. США, які ГПУ повернула в кінці квітня були заарештовані на рахунках українських банків. Це стало можливим завдяки блискавичній комбінації і взаємодії українських і американських правоохоронних органів", - зазначив Єнін.

За словами заступника Генпрокурора, в переговорний процес із представниками шанованої американської компанії співробітники ГПУ вступили буквально кілька місяців тому і переконали їх у доцільності якомога активнішої співпраці з українським слідством.

"Зазначена компанія надзвичайно піклується питаннями своєї правової репутації. Саме це стало поворотним моментом у тому, щоб до вердикту Кримінального суду в Україні зазначені кошти були повернуті в Україну в тому обсязі, в якому вони зберігалися на гарантійному рахунку зазначеної фірми. Це приблизно 560 тис. дол. США", - зазначив заступник Генпрокурора.

Кошти вже надійшли на рахунок Мін'юсту.

"Буквально 10-15 хвилин назад я спілкувався з міністром юстиції Павлом Петренком, який підтвердив факт надходження зазначених коштів на рахунок Міністерства юстиції України", - підтвердив Єнін.

Крім того, представник ГПУ зазначив, що паралельно вони працюють над не менш як 5-6 напрямками повернення коштів, які на цьому етапі заарештовані за кордоном або прокуратура припускає їх можливе перебування.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n444373
VEhrdlVYSTVRemt3V1ZCUmRYUkRLekJNVEZGMVRrZElaazVEUlRCTU0xSnNkRU01VEhrdlVXczVRMll3UzA0NE1FcDZVbXgwUXpsS09VZFBNRmxJVW1kblBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору