EN|RU|UK
 Політика України
  1675  6

 Я б не радив шукати підтекст чи вдаватися до конспірології з приводу відставок Кутового і Стеця, - Петренко

петренко

Переформатування уряду в даний момент не обговорюють. Відставки Тараса Кутового і Юрія Стеця не мають політичного підтексту.

Про це міністр юстиції Павло Петренко сказав в інтерв'ю Цензор.НЕТ.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Главу Корцентру з надання правової допомоги оберуть на повторному конкурсі. Т.в.о. керівника призначено Бонюка, - Петренко

"Наскільки мені відомо, оголошені відставки колег не є політичними. Кутовий зазначив, що це пов'язано із його бажанням повернутися у приватний сектор. Стець прийняв рішення за станом здоров'я. Я б не радив тут шукати підтекст чи вдаватися до конспірології. Цього тут немає. Ми в уряді завжди працюємо, як одна команда. Спілкуємося між собою. Не думаю, що колеги мали інші мотиви, аніж ті, що нам озвучили ще до того, як вийти із заявами у публічну площину", - запевнив Петренко.

Крім того, голова Мін'юсту заявив, що на сьогодні переформатування уряду не обговорюється:

"Що стосується того, чи може парламент ініціювати певне переформатування уряду, ми - парламентсько-президентська республіка, якщо будуть такі рішення коаліції та проведуть консультації із прем'єр-міністром, таке можливо. Але ми поки не обговорювали жодних прізвищ міністрів, під якими "хитається крісло". Принаймні, мені про це нічого не відомо, хоча ми з колегами постійно спілкуємося".

За словами Петренка, нинішній Кабмін і Міністерство юстиції в тому числі реалізовують завдання з правової освіти українців, яке уряд мав реалізувати давно.

"... У нас Міністерство юстиції всі роки незалежності займалося усім, чим завгодно, тільки не тим, чим повинно було б - забезпеченням знання українців про їхні права та їхній захист. Добре, що за останні три роки громадяни хоч дізналися, що Мін'юст надає безоплатну правову допомогу. Але раніше уявлення було таке: відомство займається судами чи правоохоронними органами, які взагалі не в нашій компетенції. Тому ми визначили як один із пріоритетних національний проект "Я МАЮ ПРАВО!", про який я вам уже сказав. Я вважаю, що це світоглядне завдання - дати українцям інструмент, "зброю" у вигляді знання їхніх прав, щоб будь-який чиновник не маніпулював людиною, яка до нього приходить. Закон є один для всіх - чи ти пенсіонер, підприємець, прокурор, суддя, депутат, міністр чи Президент. Ми точно зможемо запустити ці базові речі. Тоді ніхто не буде хотіти виїжджати з країни. Тут буде комфортно жити. Матимемо територію успіху для бізнесу та справедливості для людей похилого віку. У нас такий потенціал, що ми можемо бути лідерами у світі чи то в економічній сфері, чи то у безпековій. Україна - 40-мільйонна країна з такими ресурсами, можливостями та високоосвіченим народом!, - уточнив він.

Також читайте: У Раду подано законопроект про перезавантаження керівного складу НАЗК, - Петренко

Повне інтерв'ю з міністром Павлом Петренком читайте тут.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444374
VEhrdlVXNDVRekV3V1V4U1owNURNVEJNTTFGMWRFTXJTVTVEWmpCTVJGRnpkRU0zTUV3MU9EQkxTRkpuZEVNeE1GbGlVbXBJZWxGdGRFZEVNRmxNVVhaMFEza3dUR3BSZFZNNGRqQk1MMUpuVGtOM01FeE1VWFp1ZWxGdGRFTjNNRXhJVVhaT1IxY3dUREU0TUVwNlVteDBRemxLT1VkUE1GbElVbWRuUFQwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору