EN|RU|UK
 За кордоном
  3570  34

 Чистий відтік капіталу з РФ у 2017 році становитиме близько $ 37 млрд, - Банк Росії

деньги валюта доллар

Голова Банку Росії Ельвіра Набіулліна в ході прес-конференції заявила, що ЦБ очікує відтоку капіталу з Росії в поточному році в розмірі $ 37 млрд.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Інтерфакс.

"Наші дані щодо відтоку капіталу такі: близько $ 37 млрд у 2017 році, $ 14 млрд - у 2018 році, $ 8 млрд - у 2019 році", - сказала вона.

"Що стосується відтоків капіталу, важливо говорити про відтоки капіталу як про статтю, що балансує по сальдо поточного рахунку. У нас плаваючий курс, ми повинні враховувати зміну золотовалютних резервів, і потім у нас сальдо поточного рахунку має збалансовуватися відтоком капіталу", - пояснила голова Банку Росії.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Санкції проти Росії ефективні, - Білий дім

Як повідомляли раніше, Банк РФ переглянув у березні дані щодо відтоку капіталу за 2016 року в бік його збільшення - до $ 19,2 млрд із колишньої оцінки $ 15,4 млрд. Відтік капіталу за 2015 рік становить $ 57,5 ​​млрд.

Нагадаємо, в 2014 році Євросоюз, США та інші країни ввели санкції щодо РФ у зв'язку з окупацією Криму та агресією на сході України. Санкції неодноразово розширювалися і продовжувалися. Було припинено переговори про безвізовий режим і про нову базову угоду про співпрацю, введено заборону на в'їзд до країн ЄС для посадових осіб із РФ і заморожено їхні активи, введено обмежувальні заходи торгового, фінансового та військового характеру. Секторальні санкції діють стосовно низки російських фінансових, нафтовидобувних та оборонних структур.
  Коментувати
  Сортувати:
  у вигляді дерева
  за датою
  за ім’ям користувача
  за рейтингом
   
   
   
   
   
   вгору