EN|RU|UK
 Економіка
  5474  9

 НБУ ввів видачу електронних ліцензій фізособам для переказів за кордон у межах 50 тис. доларів

деньги нбу гривня копейки

Національний банк України (НБУ) вводить видачу електронних індивідуальних валютних ліцензій фізичним особам, крім підприємців, на перерахування іноземної валюти за кордон для здійснення окремих валютних операцій.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляють на сайті НБУ.

- На підставі такої ліцензії фізична особа зможе протягом одного року перерахувати через уповноважений банк іноземну валюту за кордон на загальну суму до 50 тис. доларів (в еквіваленті). Скористатися ліцензіями фізичні особи зможуть для здійснення 3 видів валютних операцій: для інвестицій за кордон, щодо розміщення коштів на власних рахунках за межами України, з метою виконання зобов'язань перед нерезидентами за договорами страхування життя, - сказано в повідомленні.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": ГПУ повернула в Україну понад 500 тис. доларів, виведених керівництвом Мін'юсту часів Януковича, - Луценко

Щоб отримати е-ліцензію фізична особа повинна звернутися в будь-який уповноважений банк, в якому у неї повинен бути відкритий рахунок, і подати документи в паперовій або електронній формі.

"Спрощена система надання індивідуальних ліцензій полегшить і прискорить проведення фізичними особами відповідних валютних операцій. Водночас, за оцінками Національного банку, обсяг таких операцій не матиме істотного впливу на стан валютного ринку", - заявили в НБУ.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444385
VEhrNGRrdzVRM293V1VSUmRuUkhTVEJhV2pnd1RIWlNiSFJIUnpCTVdGRjJaRU16TUZwaVVtb3plbEZ1WkVOU01FdE5QUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору