EN|RU|UK
 Політика України, Економіка, Суспільство
  48733  344
Матеріали за темою:

 79% виступають проти обмеження їхнього права продавати свої паї, - опитування глядачів "1+1". ВIДЕО

79% громадян виступають проти продовження штучного обмеження права продати свій земельний пай.

Про це свідчать результати опитування, проведеного в ефірі програми "Право на владу" на телеканалі "1+1" 15 червня.


19% опитаних згодні з продовженням дії мораторію на продаж землі, а 2% респондентів відповіли "Мені все одно". Дослідження проводили шляхом інтерактивного опитування.

Як зазначив відомий фермер і народний депутат від БПП Аркадій Корнацький, коментуючи результати опитування "а якби ви поїхали в село і запитали самих лише власників паїв, то у вас було б не 79%, а 99% проти обмеження їхнього права продавати свою землю".

Земельну реформу стримують страхи, накоплені селянами за 18 років дії мораторію, а також негативний досвід ваучерної приватизації, впевнений Максим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України. "Але навіть критики ринку землі визнають, що двадцять сім мільйонів гектарів землі знаходяться в приватних руках. Це факт. Це є приватною власністю громадян і не є власністю держави. Це є активом кожної окремої взятої людини, чиї права зараз штучно обмежені", - сказав він.

За даними соціологічних досліджень, намір продати свою землю мають 20% всього лише власників, які і сформують першу хвилю пропозиції. "З відкриттям ринку ми вийдемо на той показник, який зараз є в європейських країнах і де в обігу перебуває 5-10% землі. І на довгі роки основною формою використання землі в сільському господарстві залишиться оренда, - сказав Максим Мартинюк. - І насправді ми через запуск ринку землі якраз і вийдемо на той фермерський устрій сільськогосподарського виробництва, до якого прагнемо".

Нагадаємо, наразі Уряд фокусується на формуванні такої моделі сільського господарства, де б ключову роль відігравали фермери, оскільки саме фермерство є рушійною силою відродження сільських територій та подолання безробіття на селі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444387
TUV3dlVtZE9ReXN3VEZSUmMwNURNa2xPUXpNd1RGaFJkazVETnpCYVdYWk1lVGgyTUV4bVVYUmtRemd3VEhaU2FqTjZVWFowUXk4d1RHcFNaM1JIUkRCTVRGRnpUa001TUV3elVtcDNQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору