EN|RU|UK
 Політика України
  30474  61

 Комбриг 27-ї артбригади не забезпечив видачу форми бійцям і затикає рот незадоволеним, позбавляючи премій

форма

Командир 27-ї артилерійської бригади - полковник Валерій Ісмаїлов - оштрафував командира роти за спроби отримати форму для своїх підлеглих.

Про це головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов написав на своїй сторінці у Facebook.

"Треба підтримати Воїна. А хто знайомий із комбригом 27-ї артилерійської бригади? Хто може йому пояснити, що його особисті погляди на дисципліну нічого не варті без поваги до солдатів та офіцерів. Хто скаже йому, що якщо він не вибачиться перед своїм підлеглим, не потисне руку і не вживе заходів щодо виправлення ситуації сам, то мало хто його згадає добрим словом як офіцера, про нього запам'ятають, що він не вміє тримати в елементарному порядку свою частину, і замість вирішення проблем здатний лише затикати рот своїм підлеглим, ображати людей, і без будь-яких підстав зрізати премії. Про який авторитет і повагу можна буде говорити? Цей скандал вдарить по репутації всієї бригади. Невже на четвертому році війни комбриг, нездатний вчасно видати форму своїм солдатам, розраховує закрити рот бійцям, які пройшли багато боїв, безглуздими зауваженнями і дрібними капостями? Це неповага не до своїх підлеглих - це неповага до народу України. Сподіваюся на втручання усіх адекватних людей у ЗСУ і МО та його швидке вирішення", - зазначив Бутусов.

Ветеран АТО Мартін Брест на своїй сторінці у Facebook повідомив подробиці інциденту.

"Знайомтеся, це Ваня. Позивний "Малюк". За освітою - ветеринар. Ваня несе службу в 41-му батальйоні 27-ї артбригади командиром роти. Ваня з шостої хвилі, і на війні він командував Ротою Вогневої підтримки. Ваня прийняв роту, командував нею понад півроку і в кінці зробив найважливіше в цій армії: виконав бойове завдання і вивів усіх своїх живими. Ваня - справжній ротний із піхоти: жодної держнагороди і дуже уважне ставлення до своїх людей. А ще він краще за всіх у баті стріляв із СПГ (станковий протитанковий гранатомет. - ред.). А це в піхоті зброя відома, і майстрів стрільби багато", - написав він.


Комбриг 27-ї артбригади не забезпечив видачу форми бійцям і затикає рот незадоволеним, позбавляючи премій 01

"Він став тим самим "командиром нової формації", про яких так люблять нам розповідати високі чини, і при цьому топити їх при першій-ліпшій можливості. Протягом п'яти місяців Ваня намагався у бригаді отримати форму для своїх підлеглих. Взагалі-то контрактники самі отримують майно у начальника речового складу, але їх послали нахер, і вони звернулися до свого командира. Ваня - армійська людина, процедуру знає і херні не робить. Він звертався з рапортами чітко за ієрархією, дійшов до комбрига. Але всім було похеру. Тоді Ваня написав пост у фейсбуці. На Ваню покричав комбриг-цар перед строєм. Він же провів щодо Вані службове розслідування і вліпив йому догану, і в зарплаті Ваня недоотримав 1400 грн. При цьому ні зампотил, ні начальник речового складу, ніхто інший догани й недоплати не отримали. Вони не винні - винен Ваня. Ваню пообіцяли "гнобити", - повідомив Брест.

"Ваня сказав "гнобіть". Ваня був на війні, і Ваня не боїться ні гніву начальників, ні незаконного позбавлення частини зарплати (незаконне, так, це точно). Тому що свій страх Ваня залишив у полі під Старогнатівкою, десь навіть перед Новоласпою, коли виконав бойове завдання і вивів усіх живими. Оскільки зарплату Вані платить народ України - то ми, дембелі 41-го, (як частинки народу) йому ці гроші дамо (хоча він відбивається усіма силами). І дамо все, що зніме комбриг полковник Ісмаїлов у подальшому", - резюмував Брест.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n444400
VEhrNGRrdzVRM2t3V21KUmRXUkhRakJaZWxGMWRFTXJNRXhNVVhaMFIwSXdUSFpTWnpsRE1qQk1TRkYyZEVONU1GbGlVbXh1ZWxGclRrTTVNRmxNVVhWT1IwTXdURmhTWjA1REt6QlpSRkYxVGtkQ01GbE1VWFZPUjBnd1RETlJjME5FVVhaMFF5OHdURmhTWjA1RGR6QlpZbEpzZEVkUVprNURkekJaUkZGMlRrZFhNRms0UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору