EN|RU|UK
 Політика України, Економіка
  5082  42
Матеріали за темою:

 Питання введення накопичувальної пенсійної системи вимагає ретельного вивчення досвіду, - Порошенко

порошенко

Президент Петро Порошенко переконаний у необхідності ретельного обговорення питання запровадження накопичувальної пенсійної системи.

Про це Цензор.НЕТ повідомили в прес-службі глави держави.

"Я думаю, що тут нам потрібна прозора і відкрита, чесна і професійна дискусія щодо накопичувальної системи. Така сама дискусія як і щодо добровільної накопичувальної системи. Проаналізувати досвід таких добровільних пенсійних фондів, не зупиняючи абсолютну необхідність запровадження цієї системи - вивчити досвід", - сказав Петро Порошенко під час засідання Національної ради реформ, присвяченого пенсійній реформі.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": Кабмін розгляне перенесення термінів збільшення мінімального страхового стажу до 25 років на 2020 рік, - Рева

Президент наголосив на необхідності ретельно проаналізувати досвід інших країн у цьому питанні. При цьому він повідомив, що отримав звернення низки громадських організацій щодо продовження роботи у відповідному напрямку.

Глава держави додав, що нарешті хотілося б почути, коли законопроекти щодо накопичувальної пенсійної системи можуть бути розглянуті. За його словами, потрібно ретельно вивчити це питання і прорахувати, бо, на жаль, ми маємо і негативний досвід роботи накопичувальної пенсійної системи, коли внаслідок девальвації національної валюти та стрибків інфляції, люди залишались без своїх пенсійних накопичень.

Петро Порошенко також висловився за створення фондового ринку, який дасть можливість спрямувати такі накопичення як інвестиції в національну економіку.

Також читайте: Кабмін направить у Раду законопроект про пенсійну реформу 19-20 червня, - Гройсман
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444416
TUV3dlVYUmtRemt3V1VoU2JIUkROVEJNTTFGelEwUlNaMDVETVRCWlZGRjJkRWRCTUV4NlVYTkRPSFl3U2k5UmRuUkhRVEJNTjFKcFRrTXhNRXd6VVhWMFF5dE1lUzlSZGpsRE1UQk1NMUpuWkVkWE1FeHVVWFprUTNkSlRrZEJNRXhZVW1oT1F5c3dXVVJSZGs1RGQyWk9ReTh3VEZoUmRtUkhRakJhWWxGMVpFTTVNRXhxVVhWVFJGRnpkRU01TUV4WVVtZGtReXN3VEhBNE1Fd3ZVWFJrUXprd1dVaFNiSFJIVUdaT1F5OHdURmhSZG1SSFFqQmFZbEYxWkVNNU1FeHFVWFZUUkZGME9VTjRNRnBpVW1kSWVsRnVPVU14TUV3elVtZGtSMWN3VEc1UmRtUkROREJNYTJjd1dWUlJkblJET1RCTVVUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору