EN|RU|UK
 Політика України
  17392  136

 Савченко про відміну свого закону: Будемо обговорювати можливості скасування рішення Президента

савченко

Народний депутат Надія Савченко прокоментувала Порошенка підписати закон "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо правил складання покарань і зарахування строку попереднього ув'язнення", який фактично скасовує так званий "закон Савченко".

Як передає Цензор.НЕТ, в ефірі "112 Україна" нардеп зазначила, що Президент замість того, щоб підписувати закон про скасування "закону Савченко", міг би ветувати його і запропонувати внести зміни в початковий закон для того, щоб збалансувати його норми.

Савченко повідомила, що зверталася до адміністрації Президента з пропозиціями ветувати внесення змін до кримінального кодексу і внести зміни в "закон Савченко".

"Я зверталася до адміністрації Президента до Філатова і Ковальчука. Звичайно, у них не було часу прийняти мене особисто, але в їхньому секретаріаті я сказала, щоб вони запропонували Президенту ветувати цей закон і запропонувати внести зміни, які я розробляла з офісом омбудсмена і союзом адвокатів Києва. Ми розробляли зміни, які могли б зробити "закон Савченко" збалансованим, який дійсно б працював на захист прав людей", - сказала вона.

Читайте також: Порошенко доручив посмертно нагородити командира саперної роти Євгена Сарнавського

Зараз, зазначила Савченко, вона буде обговорювати з уповноваженим з прав людини і депутатами можливості скасування рішення Президента. Крім того, вона має намір підготувати закон, метою якого буде збалансувати систему правосуддя.

"Омбудсмен може подавати в КСУ на скасування рішення Президента як антиконституційне, 45 депутатів можуть подавати таку заяву в КСУ. В принципі, я буду говорити і з депутатами, і з омбудсменом, і також будемо готувати закон, який міг би допомогти і людям, і правосуддю зробити систему збалансованою, а не такою, якою ми користувалися всі 25 років в Україні", - сказала Савченко.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n444468
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTFNGRnpUa041TUZsbVVYUmtRemt3VEhKUmRtazRkakJNWmxGelRrTTJNRXczVVhaVFJGRnZaRU4zTUV4TVVtZzVRekV3VEROUmRYUkRLdz09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору