EN|RU|UK
 Політика України
  10390  93

 СБУ заборонила використовувати пошту "Mail.ru" і "Яндекс" при реєстрації доменів

интернет

Служба безпеки України звернулася в Інтернет-асоціації (ІнАУ) з проханням про проведення роз'яснювальної роботи з реєстраторами доменних імен про обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації й управлінні доменними іменами.

Про це йдеться в листі департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері інформаційної безпеки СБУ на адресу Інтернет-асоціації від 13 червня, опублікованому на сайті ІнАУ, повідомляє Цензор.НЕТ.

Читайте також: Суд заарештував вилучені в одеському офісі "Яндекс.Україна" 185 ноутбуків, 36 системних блоків і всю документацію

"У ході здійснення комплексу зазначених заходів виявлено порушення вимог чинного законодавства з боку власників доменних імен в зоні "*.ua"," *укр" у т. ч."gov.ua". Зокрема, для управління доменними іменами використовуються поштові сервіси російських компаній "Яндекс" і "Mail.ru", щодо яких введено спеціальні обмеження згідно з Указом Президента від 15.05.2017 №133 "Про Рішення Ради національної безпеки і оборони України від 28 квітня 2017 року "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)", - йдеться в документі.


Департамент СБУ просить ІнАУ провести роз'яснювальну роботу з реєстраторами доменних імен про обмеження використання російських поштових сервісів при реєстрації і управлінні доменними іменами.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444481
TUV4bVVYTk9RM2d3VERkU1owNURLekJNTTFGelEwUlNaMDVES3pCWlNGSnNkRU0xTUZsSVVtcE9Rell3VEdwU2FGTkVVbXgwUjBOTVpFTTJNRXczVVhaT1F5OHdURVJSZG1SSFZ6Qk1hM1pNT1VObU1FdzNVbWRPUXlzd1dXcFJkR1JET1RCTWNsRjJhVGgyTUZwaVVYWmtSME13VEZoU1owNURPVEJNV0ZKbmJucFJkamxES3pCWmFsSm5kRU4zWms1SFFqQk1SRkYyWkVNMk1GbGlVbXgwUjFobVRrTm9NRXBJVVc4emVsRnlPVU01TUV4VVVYUmtRell3V1VZNE1FdEVVWFowUjBJd1dtSlNhbmM5UFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору