EN|RU|UK
 Політика України
  29588  91

 "Донбас перетворився на полігон для бойової підготовки російської регулярної армії", - журналіст

боевик

Загальна кількість російських військовослужбовців на Донбасі постійно становить приблизно 5-6 тисяч осіб.

Про це пише головний редактор Цензор.НЕТ Юрій Бутусов у статті "Військова допомога США: новий підхід Трампа?" для "Дзеркала тижня".

"Сюди (на Донбас. - Ред.) на ротаційній основі перекидають її (російської армії. - Ред.) підрозділи. Вся система управління, розвідки, артилерія, РЕБ, логістика - усім цим займаються російські військові. 1-й і 2-й армійські корпуси окупаційних військ на рівні від штабу батальйону до командування корпусів укомплектовані російськими офіцерами в статусі "радників", що мають насправді повноваження реальних командирів. Також на Донбас регулярно направляються мотострілецькі та танкові підрозділи для виконання навчально-бойових завдань, включаючи пряму участь у бойових діях. Номінально призначені на командні пости місцеві сепари виконують, у кращому випадку, функції учнів у "радників" або є просто "головами, які розмовляють" для пропаганди. У всіх бойових підрозділах стрижнем бойових груп є російські найманці", - пише Бутусов.


Він зазначає, що загальна кількість російських військовослужбовців на Донбасі постійно становить приблизно 5-6 тисяч осіб.

"1-й і 2-й армійські корпуси російських найманців організаційно входять до структури новоствореної в 2016 році 8-ї загальновійськової армії Південного військового округу ЗС РФ, розгорнутої на кордоні з Україною і в Донбасі. Найближчим оперативним резервом російських окупаційних корпусів є новостворена у 2017 році 150-а мотострілецька дивізія, розгорнута за годину їзди від кордону з Донбасом. Завдяки постійній присутності російських бронетанкових підрозділів окупаційні корпуси не остерігаються українських наступальних операцій і зосереджують всі свої сили в першій лінії, не турбуючись про резерви", - йдеться в статті.


Бутусов зазначає, що за рахунок масштабного застосування новітніх видів озброєнь на Донбасі Росія забезпечила певну перевагу в окремих видах бойового застосування важкої артилерії, у засобах розвідки і вказання цілей, застосуванні безпілотної авіації для завдавання ударів по військових об'єктах України далеко від лінії фронту.

"Це дозволяє російському командуванню утримувати паритет у бойових діях, незважаючи на великі проблеми російських окупаційних військ. Основною проблемою Путіна у війні є брак людських ресурсів і відчутний чисельний некомплект, який не вдається заповнити, незважаючи на чималі кошти, що виділяються Москвою на утримання окупаційної армії", - пише журналіст.Источник: https://ua.censor.net.ua/n444524
TUV4RVVYTTVSMEV3VEZoU1oyUkhWekJaT0djd1dVUlJkblJIUWpCYVlsSnNlVVJSZGpsSFFUQk1OMUpuZEVNMFNVNUhSREJNY2xKblRrTjNNRnBtVVhaa1F6Uk1lUzlSYTJSSFJEQlpURkpuT1VkQ01FdzNVWE5wUkZGeWRFZEJNRnBpVVhWVE9IWXdURVJTWjA1RE9EQmFZbEpxZVVSUmIwNURhMlpPUTFVd1REZFJkbVJEZURCTVJGSm5VVDA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору