EN|RU|UK
 Політика України
  8344  129

 Держава витрачає на підготовку одного гуманітарія в 1,5 раза більше, ніж на підготовку інженера, - заступник міністра освіти Ковтунець

ковтунець

В Україні державні витрати на підготовку одного гуманітарія в 1,5 раза вищі витрат на підготовку інженера.

Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на ZN.UA, про це заявив перший заступник міністра освіти Володимир Ковтунець на парламентських слуханнях "Медична освіта в Україні: погляд у майбутнє".

За його словами, подібна ситуація склалася і з іншими спеціальностями, включно з медициною.

"За видатками загального фонду бюджету у нас найбільше витрачається на підготовку гуманітаріїв, - сказав Ковтунець. - Витрати на одного гуманітарія в 1,5 раза вищі, ніж на інженера. Абсурд! Ми не брали медицину, але, думаю, з медициною ситуація майже аналогічна. Водночас, як у світі на підготовку фармацевта, ветеринара, медика витрачається вчетверо більше коштів, ніж на підготовку гуманітарія", - зазначив він.

Водночас, Міністерство охорони здоров'я України наполягає на впровадженні різного рівня фінансування для різних спеціальностей. За словами Онищенка, це означає, що на підготовку медика має витрачатися більше коштів, ніж, наприклад, іншого фахівця.

Читайте також: На підготовку одного студента-медика в Україні виділяється $ 1 тис. на рік. У Канаді - $ 23 тис., у США - $ 90 тис., - "Дзеркало тижня"
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444549
VEhrNGRrdzVReXN3V1VoUmMzUkhWekJaVEZGelNIcFNhRTVIVnpCTU0xRnpUa001TUZsSVVtYzVRM2t3VEVSUmRtUkRPVEJaT1Rnd1NucFNiSFJET1RCTU4xSm5aRU41TUZwaVVtZDBRelE9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору