EN|RU|UK
 Політика України
  3434  12

 Вдалося переконати уряд, що "металургійний закон" не можна ветувати, - Галасюк

кабмин правительство кабинет министров

Відповідну позицію в Кабінеті міністрів обіцяли представити в Адміністрації Президента.

Про це за результатами урядової наради за участю провідних галузевих асоціацій розповів голова парламентського Комітету з питань промислової політики і підприємництва, народний депутат із Радикальної партії Віктор Галасюк.

"Щойно на урядовій нараді, проведеній Першим Віце-Прем'єром-Міністром економіки Степан Кубів, разом з провідними галузевими асоціаціями обговорили позиції, які КМУ надасть Адміністрації Президента щодо нашого з Олег Ляшко і однодумцями "металургійного закону". В демократичний, хоч і наполегливий спосіб вдалося переконати урядовців, що закон ветувати не можна!" -
повідомив заступник лідера РПЛ з економічної політики.

Як зазначено, Галасюк представив чиновникам аргументи на користь закону, зокрема в контексті захисту національної безпеки, позитивних соціально-економічних наслідків дії закону, обліку міжнародної практики і повної відповідності норм закону міжнародним зобов'язанням України.

Своєю чергою, урядову позицію підтвердив і віце-прем'єр-міністр, міністр економіки Степан Кубів. "Вважаю, що рішення про експортне мито на брухт чорних металів є обґрунтованим. Сьогодні Міністерство економічного розвитку й торгівлі України представить детальну позицію з цього приводу", - написав він у Фейсбуці, посилаючись на повідомлення офіційного Твіттер-аккаунта Мінекономрозвитку про те, що Міністерство рекомендуватиме Президенту підписати "металургійний закон" (рег. № 6382).
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444582
VEhrdlVXczVRM2N3VEhaUmMwNUhRakJaTjFGMWFUaDJNRXhNVVhSa1IwTXdURFU0TUV4bVVYTk9Rell3VERkUmRsaDZVWFpPUXpFd1dVeFJjMDVETnpCWlVGSm5Ua042TUZwaVVtb3plbEZ0ZEVOM01FeElVWFpPUjFjd1REQTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору