EN|RU|UK
 Економіка
  1242  46

 Металурги впевнені, що Порошенко схвалить продовження експортного мита на брухт

До імплементації законопроекту №6382 про продовження підвищеного вивізного мита на брухт на 2 роки залишився один крок - його має підписати Президент України Петро Порошенко

Про це йдеться в подячному листі голови Федерації металургів України Сергія Біленького і президента ОП "Укрметалургпром" Олександра Каленкова на ім'я голови Верховної Ради Андрія Парубія, повідомляє uaprom.

Металурги подякували Парубію за підтримку законопроекту.

"Ухвалення цього законопроекту означає не тільки подальший розвиток окремого промислового комплексу, а й усієї країни в цілому. Збереження і збільшення робочих місць, забезпечення додаткових валютних надходжень і надходжень до бюджету, підвищення інвестиційної привабливості, зростання конкурентоспроможності на зовнішніх ринках і подальший розвиток і стабілізація внутрішнього ринку - ось неповний перелік позитивних наслідків цього законодавчого акту", - йдеться в листі.

Металурги наголошують, що до імплементації законопроекту залишився один крок - підписання його Президентом України. "Ми, металурги, впевнені, що цей крок буде зроблено, оскільки позиція парламентарів із правлячого блоку БПП, які в своїй більшості одностайно підтримали законопроект №6382, свідчить про те, що це рішення відповідає лінії Президента і що незабаром законопроект отримає статус закону", - йдеться в листі.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444619
VEhrdlVXNDVReXN3V1VSUmRuUkhTVEJNV0ZGMlpFTTJNRXcxT0RCTWVsRjBaRWRETUV4RVVYVTVReXN3VEVoU1owNUhSREJaV0ZKbmFUaDJNRXg2VVhSa1IwTXdURVJSZFRsSFJEQlpSRkZ6T1VkWE1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору