EN|RU|UK
 Суспільство
  25812  38

 Відрізок гігантської велосипедної доріжки, що з'єднує Норвегію з Грецією, проклали на Закарпатті. КАРТА

Словаччина завершила будівництво велодоріжок у Кошицькому і Пряшівському краях, а також у Закарпатській області України.

Як інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Mukachevo.net, про це повідомила координаторка проекту Адріана Шебешова.

Втілення проекту вартістю 240 тис. євро тривало 11 місяців. Партнерами проекту стала низка організацій Словаччини, а також Асоціація велосипедистів Києва.

Проект є частиною масштабного європейського маршруту, який повинен з'єднати велодоріжкою норвезьке місто Нордкап із грецькими Афінами. Маршрут становить близько 6 000 км, а його частина проходить через східну Словаччину. Український відрізок маршруту під назвою "Карпатський велосипедний шлях" має довжину 310 км і з'єднує регіон Токай на кордоні з Угорщиною і село Убля на кордоні зі Словаччиною.

Відрізок гігантської велосипедної доріжки, що зєднує Норвегію з Грецією, проклали на Закарпатті 01Источник: https://ua.censor.net.ua/n444658
VEhrdlVYTjBRekV3VEhaUmRuUkhRakJNYWxGMk9VTXhNRXhVVVhWT1IwSXdXVXhSZFVNNGRqQk1URkYwWkVNM01FdzNVbWRrUXpRd1RDOVJkR1JETUdaT1ExZ3dURVJSZFhSRGR6QlpSRkYyT1VOM01GbE1VbWQwUjFCbVRrTmtNRXczVW1kT1Eza3dURmhSY3psSFZ6QlpPRDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору