EN|RU|UK
 Політика України, Здоров'я
  1315  12

 До програми "Доступні ліки" приєдналася кожна третя аптека, - МОЗ

лекарства

Програмою "Доступні ліки", яка стартувала 1 квітня 2017 року, вже зміг скористатися щонайменше один мільйон громадян України.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби Міністерства охорони здоров'я.

"На сьогодні майже 6 тис. аптек приєдналися до урядової програми "Доступні ліки". Це означає, що в кожній третій аптеці в Україні пацієнти можуть отримати ліки за рецептом від лікаря від серцево-судинних захворювань, діабету II типу чи бронхіальної астми, які входять у програму, безкоштовно або з незначною доплатою", - йдеться в повідомленні.

Також зазначено, що зафіксовано позитивну динаміку використання коштів, виділених на програму. Загалом аптеки вже відпустили ліки за 1,4 мільйона рецептів і отримали відшкодування в розмірі 67 млн ​​грн, що становить 13,5% від загальної суми виділених на програму коштів.


Нагадаємо, 1 квітня програма реімбурсації ліків (відшкодування вартості ліків для лікування серцево-судинних захворювань, цукрового діабету другого типу (інсулінозалежний діабет) і бронхіальної астми) набула чинності.

На сайті Міністерства охорони здоров'я оприлюднено карту з адресами аптек, які приєдналися до програми "Доступні ліки" в м. Києві, Чернігівській, Івано-Франківській, Вінницькій, Донецькій, Дніпропетровській, Волинській, Тернопільській, Хмельницькій, Харківській, Херсонській, Житомирській, Закарпатській областях. Карту постійно оновлюють.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444665
VEhrNGRrdzVRM2N3VEM5U1ozUkRNVEJNY2xGelNIcFJiazVIVnpCTU0xRjBPVU13TUV3M1VtZE9ReXN3VEVsdU1GazRQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору