EN|RU|UK
 Політика України
  2430  29
Матеріали за темою:

 МЗС вітає продовження Радою ЄС санкцій проти Росії за процедурою "без обговорення"

санкции

Міністерство закордонних справ вітає рішення Ради Європейського Союзу про продовження санкцій проти Російської Федерації до 23 червня 2018 року у вигляді відповідних заходів на анексію Криму.

Як передає Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби міністерства.

"В Україні вдячні за послідовну політику ЄС щодо невизнання незаконної анексії Криму і Севастополя та ухвалення Радою ЄС із закордонних справ за процедурою "без обговорення" рішення продовжити на 12 місяців термін дії "кримського пакету" санкцій проти держави-агресора", - сказано в ньому.

МЗС високо цінує постійну увагу ЄС до розвитку ситуації в окупованому Криму, яка характеризується серйозними системними порушеннями в галузі прав людини, зокрема зростанням репресій з боку окупаційної влади проти етнічних українців і кримських татар.

Зазначається, що підтримка ЄС і партнерів є ключовою для відновлення територіальної цілісності України відповідно до міжнародного права.
МЗС вважає, що санкційна політика з боку українських міжнародних партнерів і послідовне засудження дій Росії є одним з ефективних інструментів міжнародного тиску на державу-окупанта.

У МЗС розраховують також на продовження терміну дії секторальних і економічних санкцій ЄС проти Росії до повної імплементації нею своїх міжнародних зобов'язань і припинення агресії проти України в Криму і на Донбасі.


Источник: https://ua.censor.net.ua/n444674
TUZsSVVYTk9Remt3VEhKU2FIUkhWekJhWTJjd1RDOVNaMDVES3pCWlRGRjFRMFJTWjA1REt6QlpTRkpzZEVkWVRIazRka3c1UjBJd1RFUlJkbVJETmpCWllsSnNkRWRZWms1RFl6QktabEZ2V0hwUmFFNURlVEJaUkZGMmRFZENNRXczVW1wMFF6Tm1Ua05uTUV3M1VtZGtSMWN3V1RnOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору