EN|RU|UK
 Політика України
  2377  9

 Рада сьогодні розгляне законопроекти про діяльність нового Верховного Суду, автоматизований арешт коштів на рахунках і збереження житла за військовослужбовцями

вр рада

Верховна Рада на пленарному засіданні 20 червня розгляне законопроект №6232, який серед іншого регулює діяльність нового Верховного Суду як єдиної касаційної інстанції.

Про це йдеться в порядку денному засідання парламенту, передає Цензор.НЕТ із посиланням на Українські новини.

Законопроект №6232 про внесення змін до процесуальних кодексів також передбачає введення автоматизованого арешту коштів на банківських рахунках та інституту наказного провадження в судах.


Також Рада планує зайнятися питаннями фінансової політики, зокрема розглянути в другому читанні законопроект №2456-д про вдосконалення захисту прав споживачів фінансових послуг.

Також у порядку денному - блок питань інформатизації, зокрема в повторному другому читанні законопроект №4685 про електронні довірчі послуги, а в повторному першому - законопроект №3549 про електронні комунікації.


У другому читанні мають намір розглянути законопроект №4995, у якому пропонують передбачити збереження житла за військовослужбовцями, призваними на військову службу під час мобілізації, до дня їх повернення з полону або до дня визнання судом померлими.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444746
VEhrNGRrdzVRell3VEVSU1oyUkRkekJaWWxKc2RFZFFaazVEVXpCTFFqZ3dTa3hSZEdSSFFUQlpXRkYyZEVONU1Fd3pVWFZPUXpWSlRrTm9NRmxRVVhSQlBUMD0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору