EN|RU|UK
 Події, Фоторепортаж
  5792  3

 Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн. ФОТОрепортаж

Співробітники податкової міліції Полтавської області спільно з прокуратурою і Службою безпеки України ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 мільйонів гривень.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Державної фіскальної служби.

В ході розслідування кримінального провадження, відкритого за низкою статей, була встановлена група осіб, які надавали підприємствам реального сектору економіки послуги з незаконного формування податкового кредиту з ПДВ та незаконної конвертації безготівкових коштів у готівку, використовуючи при цьому транзитно-конвертаційну групу підприємств, до складу якої входило понад 60 підприємств.

Посадові особи підприємств-учасників документально відображали придбання м'яса, акумуляторних батарей, пива, напоїв, кормів, кави, шоколаду, при цьому відображаючи реалізацію промислових товарів та виконання будівельних робіт, що вказує на зміну номенклатури товару і підтверджує безтоварність проведених операцій, за рахунок яких формувався незаконний податковий кредит.

Для конвертації безготівкових коштів у готівку використовувалися розрахункові рахунки підконтрольних підприємств, на які перераховувалися кошти компаній - вигодонабувачів нібито за придбані товари і послуги. Надалі гроші перераховувалися на особисті карткові рахунки та знімалися готівкою, після чого, за вирахуванням 8-10%, передавалися замовникам таких послуг.

Загальний обіг конвертаційного центру становив понад 113 мільйонів гривень.

Крім того, встановлено факти заволодіння бюджетними коштами посадовими особами низки підприємств, які були здійснені з використанням підприємств з ознаками фіктивності, підконтрольними організаторам конвертаційного центру.

В результаті проведених 18 обшуків було виявлено та вилучено 210,6 тисячі гривень у національній та іноземній валюті, фінансово - господарські документи, 4,1 кілограма дорогоцінних металів у банківських злитках, 43 банківські картки, комп'ютерна техніка, 13 печаток підприємств, а також автомобіль Nissan . Крім того, накладено арешт на 61 банківський рахунок, також заблоковано майже 60 тисяч гривень.

Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 01Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 02Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 03Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 04

Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 05

Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 06

Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 07

Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 08

Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 09

Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 10

Податківці ліквідували конвертаційний центр з обігом понад 113 млн грн 11

Загальна вартість вилученого становить майже 1,2 мільйона гривень. Зараз слідчі дії тривають.Источник: https://ua.censor.net.ua/p444785
VEhrNGRrdzVRell3VERkUmRtUkRlVEJNV0ZKblRrZERNRmxpVVhSa1F6a3dXVXhTWjBoNlVYWTVReXN3VEZSUmMwNUhRekJNY2xGMmRFTjVNRXhCWnpCTWVsSnNkRU0zTUZwaVVtaDBSMWN3V1RrNE1FcFVVWEJPUTJobVRrTm1NRXczVVhVNVIwTXdURVJSYzNSSFNqQk1hbEYyWkVOMw==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору