EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  2476  23

 Почали роботу Центри зі вступу у виші для мешканців Криму й окупованих територій без здачі ЗНО, - Міносвіти

вуз

19 червня почали роботу освітні центри "Донбас-Україна" і "Крим-Україна". Завдяки їм будь-який вступник із Криму і непідконтрольної території Донбасу може бути зарахований до українських вишів за спрощеною системою - без проходження ЗНО.

Про це йдеться на сайті Міністерства освіти і науки України, передає Цензор.НЕТ.


Центри "Донбас-Україна" працюватимуть на базі переміщених вишів, а також на базі університетів, розташованих на підконтрольній українській владі території Донецької та Луганської областей. У приміщеннях вишів для вступників встановлено фіксовані обсяги державного замовлення для всіх спеціальностей і освітніх рівнів.

Вступати через освітні центри можуть як особи, які не мають українського документа про освіту та сертифікатів ЗНО, так і ті, хто має такий документ і сертифікати ЗНО 2016 або 2017 року.

У середньому процедура вступу займає 3-4 дні. Абітурієнтів забезпечують гуртожитком.

Відомо, що освітні центри працюватимуть до 30 вересня.


Нагадаємо, раніше Президент Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" щодо забезпечення права на здобуття вищої освіти для осіб, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія України". Згідно з документом, особи, місцем проживання яких є тимчасово окупована територія і які отримали документ про повну загальну середню освіту, можуть вступати за спрощеною процедур до одного з вищих навчальних закладів, розташованих на території Запорізької, Миколаївської, Одеської та Херсонської областей.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444795
VEhrNGRrdzVRemt3VEVSUmRFNUhSakJNTjFGMFRrTXlNRXhZVVhaa1F6a3dXVGs0TUV4TVVYWmtRek5tVGtOak1GcGlVWFprUXlzd1dVaFJjM1JIVnpCWlRGRjFTSHBSYlhSSFFUQk1hbEYyU0hwUmJFNURLekJNTTFGelpFTjNNRmxGUFE9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору