EN|RU|UK
 Політика України, Суспільство
  11913  14

 Нездатні чинити правосуддя: Вища кваліфікаційна комісія відсіяла 13 конкурсантів до Верховного Суду. Інфографіка

Вища кваліфікаційна комісія суддів України в пленарному складі продовжує розглядати питання про підтвердження здатності кандидатами на посади суддів касаційних судів у складі Верховного Суду здійснювати правосуддя. Учора відбулося п'ять засідань.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це йдеться в повідомленні прес-служби ВККСУ.

Так, повідомляють, що Комісія з'ясовувала, чи відповідають кандидати, супроти яких ГРД (Громадська рада доброчесності) надала висновки, критеріям професійної етики й доброчесності.

За результатами засідань ВККСУ в повному складі ухвалила рішення щодо 43 кандидатів: 13 кандидатів визнала такими, які не здатні чинити правосуддя у Верховному Суді, інші 30 кандидатів продовжать участь у конкурсі. Ще з приводу чотирьох кандидатів розгляд висновків припинено через скасування Громадською радою доброчесності власних висновків.


Наступні пленарні засідання відбудуться 21 і 22 червня 2017 року.

Нездатні чинити правосуддя: Вища кваліфікаційна комісія відсіяла 13 конкурсантів до Верховного Суду 01

Нагадаємо, що після співбесід із кандидатами для 62,7% (239 осіб) завершено процедуру конкурсного відбору. Відносно них оголошено перерву до формування загального рейтингу. Серед цих кандидатів 155 суддів, 33 адвокати, 32 науковців і 19 кандидатів, які мають сукупний стаж.

Щодо 7,1% (27) кандидатів колегії ВККСУ під час співбесід ухвалила рішення про непідтвердження здатності чинити правосуддя у Верховному Суді. Таке рішення ухвалили щодо 23 суддів, трьох адвокатів і одного науковця.

Загалом під час етапів конкурсу його залишили 36 суддів вищих спеціалізованих судів та чинного Верховного Суду України. Для п'яти кандидатів Комісія зупинила участь у конкурсі через відкриті кримінальні провадження.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444910
VEhrNGRrdzVRMkV3VERkUmRrNUhWekJaU0ZKc2RFZFFaazVETmpCTU4xRjJaRU0yTUZsUVVtZE9SMEptVGtkQ01GbFFVWFJPUXpBd1dUazRNRXh5VVhOMFEzY3dUSFpTYkhSSFJUQmFZbEYxZEVOM01GbGlVbXgwUjFCbVRrTlRNRXhZVW1kT1IwWXdURGRSYzNSRE9UQk1hbEYxVTBSUmIyUkhSREJNVWpnd1NreFJiWFJEWVRCTFNGRnZkejA5
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору