EN|RU|UK
 Політика України, Фоторепортаж
  1934  28

 Лагард - Порошенку: Пенсійна реформа має бути збалансованою і відповідати інтересам держави і громадян України. ФОТОрепортаж

Президент України Петро Порошенко провів зустріч із директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард.

Петро Порошенко і Крістін Лагард обговорили стан впровадження структурних реформ в Україні та майбутні заходи, які повинні бути реалізовані найближчим часом, передає Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу АП.

Глава Української держави поінформував про результати обговорення проекту пенсійної реформи, яке відбулося в ході засідання Національної ради реформ.

Директор-розпорядник МВФ наголосила на важливості проведення збалансованої пенсійної реформи, яка буде відповідати інтересам держави і громадян України і гарантувати справедливі високі стандарти соціального забезпечення.

Співрозмовники також обговорили перспективи проведення приватизації в Україні, належного функціонування банківської системи, реформування сфери державних фінансів і продовження боротьби з корупцією.

Лагард - Порошенку: Пенсійна реформа має бути збалансованою і відповідати інтересам держави і громадян України 01Лагард - Порошенку: Пенсійна реформа має бути збалансованою і відповідати інтересам держави і громадян України 02Лагард - Порошенку: Пенсійна реформа має бути збалансованою і відповідати інтересам держави і громадян України 03
Глава держави подякував директору-розпоряднику МВФ за її особистий внесок у підтримці України.

Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору