EN|RU|UK
 Політика України
  4015  32

 Перші 88 приватних судових виконавців готові розпочати роботу, - заступник міністра юстиції Шкляр

суд

Міністерство юстиції продовжує втілювати комплексну реформу примусового виконання рішень судів та інших органів.

Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це в своєму блозі на ЛІГА.net пише заступник міністра юстиції України Сергій Шкляр.


За його словами, з 5 січня 2017 року в Україні почала діяти змішана система виконавчого провадження, і незабаром з'являться і почнуть свою роботу перші приватні виконавці.

"Зараз відбулося навчання трьох потоків кандидатів у приватні виконавці та проведено 5 кваліфікаційних іспитів, які успішно склали 88 осіб. Днями вони отримають посвідчення приватного виконавця, і після того, як застрахують діяльність і облаштують офіс, почнуть свою роботу", - повідомляє Шкляр.

Посадовець пише, що введення інституту приватних виконавців - не українське ноу-хау, а апробована у світі модель, яка успішно функціонує в багатьох державах.

"Ми вивчали досвід країн, де діють приватні системи (країни Балтії, Королівство Нідерландів), а також держав зі змішаною системою виконання, де державні виконавці співіснують із приватними (Болгарія, Польща, Велика Британія)", - каже він.

Наприклад у Франції, підкреслює Шкляр, яка має давню і, мабуть, найбільш розвинену систему і професійну організацію приватного виконання, всі разом приватні виконавці стягують на рік приблизно 10 млрд євро, із них загальний дохід всіх приватних виконавців - близько 1,3 млрд євро.


"Ми ще раз переконалися в тому, що система виконання судових рішень приватними виконавцями дійсно працює. Поява приватних виконавців поряд із державними призведе до конкуренції. Завдяки конкуренції, робота і тих, і інших буде ефективною", - резюмує заступник міністра.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n444965
VEhrdlVYRk9Rell3VEhaU2FqbEhRVXg1TDFKblpFZEVNRXhVVVhaMFEza3dURUZuTUZsRVVYUmtSMFV3VERkU1owNURPREJNUWpnd1NucFNiSFJET1VvNVIwOHdXVWhTWjI1NlVtZGtSMFF3VEZSUmRuUkRlVEJhV1djd1RDOVNaMDVETkRCWlNGSm5kRU4zTUV4TVVYVkJQVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору