EN|RU|UK
 Політика України
  6669  19

 Антикорупційні прокурори готові розкрити таємницю слідства, щоб переконати ВР зняти недоторканність із чотирьох нардепів, - Холодницький

холодницкий

САП готова розкрити таємницю слідства і надати необхідні матеріали парламенту для прийняття рішення про позбавлення недоторканності п'ятьох народних депутатів за підозрою в причетності до корупційних діянь.

Як інформує Цензор.НЕТ, про це написав у Фейсбуці керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

Він зазначив: "Дякую Генеральному прокурору України за оперативне погодження та внесення до Верховної Ради України подань САП про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності чотирьох народних депутатів.

Читайте також на "Цензор.НЕТ": САП вимагає арешт охоронців і помічників Розенблата і Полякова

Тепер справа за парламентарями - вони мають надати згоду на те, щоби вищевказані народні депутати перевірили на власному досвіді дію законів, які вони розроблять та приймають для всіх громадян України.

Сподіваюсь, що Верховна Рада України дасть згоду на притягнення до кримінальної відповідальності своїх колег та однопартійців для проведення об'єктивного та повного досудового розслідування за ознаками ймовірних корупційних злочинів.

Також дивіться: САП зробила подання на зняття недоторканності з нардепа Довгого. ВIДЕО

Нагадую, що, згідно із ст. 481 Кримінального процесуального кодексу України, письмове повідомлення про підозру народному депутату здійснює Генеральний прокурор України.

Притягнення до кримінальної відповідальності парламентарів за наявності достатніх доказів для підозри відбувається після отримання на це відповідної згоди Верховної Ради. Необхідне для цього подання до Верховної Ради вносить Генеральний прокурор України.

Прокурори - процесуальні керівники САП готові дати дозвіл на розкриття таємниці слідства в достатньому обсязі та надати необхідні матеріали депутатам для прийняття виваженого рішення, а я готовий особисто представити позицію слідства в Комітеті з питань регламенту та організації роботи Верховної Ради України і в залі парламенту".

Також читайте: Парламент зніме недоторканність із п'яти нардепів, на яких є подання від ГПУ, - Ірина Луценко
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445016
TUZsSVVYWTVSMEV3VEVSUmMzUkRkMGxPUjBFd1REZFJkRGxETVRCTU0xRnpaRU0zTUV4RVVtZDBRM2RKVGtkWFNVNURMekJNTjFGMU9VZFFNRXh5VVhaMFEza3dURUYyVERsRFpqQk1OMUYxT1VkUU1FeHlVWFowUTNsbVRrTnNNRXczVVhVNVF5c3dURlJSZG1SRE5EQlpZbEpxVGtNMk1FeHFVWFZZZWxGdlRrTXJNRXhtVVhSa1F6a3dURWhSZFRsRGR6QlpTWFpNT1VNNU1FeFlVWFJPUXlzd1dVeFJkblJIUVRCTWNsRnpUa001TUV3elVteDBSMEl3V1V4U2FraDZVV3RPUXprd1dVeFJkVTVETmpCTU4xSm5Ua2RFTUV3dlVtaDBSMWN3VEc1UmRtUkRkMGxPUXk4d1dVUlJkblJETmpCWlVGSm5Ua04zTUZsTVVtYzVSMEV3VEVFOQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору