EN|RU|UK
 Економіка
  50350  307

 Україна забула про економіку, країна розвалюється геть, стає сировинним придатком, - Кучма

Українська економіка розвалюється, країна стає сировинним додатком.

Про це під час виступу на відкритті міжнародного форуму, яке транслював телеканал "112 Україна", заявив другий президент України Леонід Кучма.


"Ми про економіку взагалі забули, ми розвалюємося геть! Ми стаємо сировинним додатком. У нас металургія залишилася, хімія, сільське господарство. Високотехнологічних виробництв практично немає. Куди ми йдемо? Ми раді вільній торгівлі з Європою. Чим ми торгуємо з Європою? Подивіться статистику. Пшениця - в сільському господарстві практично більше нічого. Медом ще. За перший квартал ми практично всі квоти вибрали. А тепер ви дивитеся, як європейці ставлять нас на коліна: "Ліс рубайте і везіть до нас". Де, яка конкретна допомога Україні, щоб ми ставали на ноги?! Якщо ми будемо бідними, як сьогодні, ми нікому не потрібні! На 90% все залежить від нас самих. Не треба ходити по всьому світу з простягнутою рукою. Сьогодні бюджет України на 70% позичений", - заявив Кучма.


Нагадаємо, вчора Верховна Рада ухвалила проект постанови про звернення до Європарламенту щодо додаткових торгових преференцій ЄС для товарів з України.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445104
VEhrdlVXMTBSMFF3V1daUmRrNURkMHg1TDFGMFpFTTJNRXczVVhaa1F5c3dUSHBTYkhSRE5qQk1RVDA9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
Сторінка 4 з 4
<<<1 2 3 4
 
 
 
 
 
 вгору