EN|RU|UK
 Політика України
  25398  106

 Рада схвалила обов'язкове встановлення лічильників води і тепла у всіх житлових будинках

счетчик

Верховна Рада зобов'язала операторів зовнішніх інженерних мереж (тепломережі, водоканали) обладнати 100% житлових будинків побудинковими вузлами обліку (теплової енергії, води).

За прийняття відповідного законопроекту № 4901 у цілому проголосували 238 депутатів, інформує Цензор.НЕТ.

Згідно з положеннями законопроекту, обладнання побудинковими вузлами обліку нежитлових приміщень повинно бути виконане протягом року з дати набрання чинності цим законом чинності.

При цьому обладнання житлових будинків приладами обліку теплої і холодної води має закінчитися через 2 роки після вступу закону в силу.

Передбачається, що витрати на обладнання будинків будинковими вузлами обліку, які матиме оператор зовнішніх інженерних мереж, відшкодовуються споживачами відповідних комунальних послуг у такому будинку шляхом сплати внеску за встановлення будинкового вузла обліку.

Крім того, в багатоквартирних будинках та інших будівлях, де налічується більше одного споживача, проект закону передбачає обов'язкове встановлення індивідуальних (квартирних) приладів обліку (або приладів-розподільників теплової енергії), які використовуються для розподілу показань будинкового приладу обліку.

Законопроект забороняє приєднання до зовнішніх інженерних мереж побудованих будівель, не обладнаних приладами обліку згідно з його вимогами.

При цьому оснащення вузлами обліку не буде обов'язковим для приміщень, відокремлених від централізованих систем опалення та/або водопостачання.

У разі наявності окремого відгалуження системи опалення в квартиру або інше приміщення встановлення вузлів розподільного обліку є обов'язковим.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445124
VEhrdlVYVTVSMWN3V1daUmRVNUROekJaZWxGMlpFTTBNRXh2ZGt3NVIwTXdURmhSZGpsRE56Qk1OMUYyVGtNeE1GbEVVWFJrUXpJd1RFSTRNRXhNVVhaMFF6QXdURGRSZGpsREt6QlpTRkpuZEVOM01GbG1VWE5PUXprd1RETlNhak42VVd0MFEyYz0=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору