EN|RU|UK
 За кордоном
  29835  153

 Польський Сейм спростив правила працевлаштування українців

украина авиация польша самолет учения истребитель полет

Сейм Польщі прийняв новий законопроект про популяризацію працевлаштування та установ ринку праці, який вносить зміни в закон про тимчасову роботу іноземців.

Як передає Цензор.НЕТ, про це інформує "Польське радіо".

Змінами передбачено, зокрема, введення оплати (30 злотих) за реєстрацію заяви роботодавця про намір найняти на роботу іноземця.

Зміни стосуються іноземців, які виконують довгострокову роботу. Йдеться про українців, білорусів, вірмен, грузинів і росіян.

Крім виданих воєводою дозволів на роботу, ввели дозвіл на сезонну роботу, який може видавати староста.

Також пропонують створити реєстр праці іноземців, в якому буде інформація про класичні дозволи на роботу, дозволи на сезонну роботу та інші документи.

"Це зменшить зловживання і забезпечить фінансові надходження, які будуть використані старостами для виконання цього завдання. Це дозволить більш ефективно обслуговувати зацікавлених осіб повітовими управліннями праці. Планують, що платіж, зазначений у розпорядженні, буде невеликим і становитиме 30 злотих", - ідеться в обґрунтуванні до рішення.

Відповідно до закону, заяву на роботу можуть не зареєструвати, якщо управління визнає, що вона була складена в корисливих цілях чи буде використана іноземцем для інших цілей, ніж виконання зазначеної роботи.

Роботу на підставі заяви, зареєстрованої старостою, можна буде виконувати протягом шести місяців протягом наступних 12 місяців.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445126
VEhrNGRrdzVSME13V1VSU1p6bERNREJNTjFGemRFTjNTVTVET0RCYVlsRnpPVWRCTUV4RVVtaDBSMWN3V1RrNE1Fb3ZVWFowUXpjd1dYcFNhV1JEZHc9PQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору