EN|RU|UK
 Політика України
  1947  22

 Представники ЄС і МВС України обговорили питання міграційної політики в країні

мвд миграция

Заступник міністра внутрішніх справ України Тетяна Ковальчук і радник міністра Олександр Лапін у ході зустрічі з керівником першого відділу програм допомоги "Належне управління та демократизація" представництва ЄС в Україні Мартіном Клауке і керівником сектора міграції цього відділу Стефаном Далгреном обговорили актуальні питання співпраці обох інститутів.

Про це інформує Цензор.НЕТ із посиланням на Департамент комунікації МВС України.

Зокрема, ця робоча зустріч стала логічним продовженням засідання Керівного комітету з реалізації проекту "Підтримка управління міграцією та притулком в Україні" (IMMIS), який реалізується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки Європейської Комісії та має на своїй меті інституціональну розбудову Державної міграційної служби України та Державної прикордонної служби України, що відбулася 13 червня 2017 року.

Ковальчук наголосила, що МВС України, як центральний орган виконавчої влади, відповідальний за, у тому числі, формування державної політики в сфері міграції, у тісному співробітництві із ДМС України реалізує всі завдання, передбачені проектом. Заступник міністра також підкреслила необхідність формування збалансованої державної міграційної політики, у тісній співпраці з імплементуючим органом - ДМС України та міжнародними партнерами, зокрема, Міжнародною організацією з міграції та Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців.

"У свою чергу, Мартін Клауке відмітив відкритість Міністерства та його готовність до співпраці з міжнародними партнерами, звернувши увагу на необхідність використання кращого європейського досвіду в діяльності Міністерства та центральних органів виконавчої влади, які ним координуються. Стефан Далгрен також висловив сподівання, що ця робоча зустріч стане початком плідної та тривалої співпраці між МВС України та Представництво ЄС в Україні", - йдеться у повідомленні.

Представники Міністерства запевнили в тривалості партнерських відносин із Представництвом, адже наступне засідання Керівного комітету проекту "Підтримка управління міграцією та притулком в Україні" відбудеться наприкінці вересня 2017 року, коли з'явиться можливість підбити підсумки першого його етапу.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n445134
VEhrNGRrdzVRemd3V21KUmN6bEhRVEJNUkZKb2RFZFhNRms1T0RCS2VsRnJkRU5vWms1RFJUQk1URkpuVGtNck1GbElVWFowUjA4d1RHTTk=
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору