EN|RU|UK
 Події
  32325  44

 Гайдук, якого поранили внаслідок вибуху машини в Києві, забудовував територію Херсонесу. ФОТО

Поранений під час вибуху джипа в Києві Герман Гайдук провадив будівництво в охоронній зоні заповідника "Херсонес Таврійський".

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Гайдук, якого поранили внаслідок вибуху машини в Києві, забудовував територію Херсонесу 01

Відомо, що Гайдук є одним із засновників, а також головою ОК "ДСК "Науковий-7". За даними ресурсу ОРД, разом із Гайдуком засновниками "Наукового-7" є зокрема заступник директора "Херсонеса" і депутат міськради Сергій Бурштейн, а також колишній голова СБУ в Севастополі, керівник БТІ Севастополя, колишні і нинішні керівники судів міста, співробітники портової СЕС. Компанія проводила забудову території біля заповідника "Херсонес Таврійський" - на так званій ділянці "Дикої Омеги".

Гайдук, якого поранили внаслідок вибуху машини в Києві, забудовував територію Херсонесу 02

Крім того, він є головою правління споживчого кооперативу "Об'єднання забудовників "Затишний будинок-2009", який було зареєстровано на місяць раніше від "Наукового". Інший співзасновник об'єднання Андрій Болдирєв був директором КП "Раціональне землекористування" Севастопольської міської ради.

Будівництво поблизу Херсонеса викликало протести місцевих жителів. З цього приводу тривали судові розгляди. Зокрема, вони наголошували на тому, що висновок Управління містобудування й архітектури Севастопольської міської держадміністрації для передачі у власність земельних ділянок ОК "ДСК "Науковий-7" № 104 / 4-1 датовано 11.03.2009 року, а "Обслуговуючий кооператив "Дачно-Будівельний Кооператив "Науковий-7" було зареєстровано як юридичну особу Гагарінською райдержадміністрацією 13.03.2009 р.

Гайдук, якого поранили внаслідок вибуху машини в Києві, забудовував територію Херсонесу 03

Протест проти будівництва

Прокуратурою Гагарінського району Севастополя було подано до місцевого суду дев'ять позовів про скасування державних актів на землю, виданих членам дачно-будівельного кооперативу "Науковий-7" на мисі Піщаному ("Дика Омега"). На думку наглядового відомства, державні акти було видано з порушенням вимог чинного законодавства на ділянці, розташованій частково в прибережній захисній смузі моря на землях водного фонду. 7 лютого 2013 року суд відхилив вимоги прокуратури.

Сторінка Гайдука у Фейсбуці дає мінімум інформації про його діяльність. Одним із небагатьох доступних повідомлень Гадука є критика ситуації з водопостачанням у Севастополі.

Гайдук, якого поранили внаслідок вибуху машини в Києві, забудовував територію Херсонесу 04

Нагадаємо, 23 червня в центрі Києва біля ресторану "Гуси-Лебеді" вибухнув джип TOYOTA Land Cruiser. Чоловіка, який був у підірваному джипі, було поранено. За даними джерела Цензор.НЕТ, в машині був Герман Олегович Гайдук, 1970 року народження.Источник: https://ua.censor.net.ua/n445198
VEhrNGRrdzVRM2t3VEdwUmMyUkhSREJaVmpnd1RFaFNaemxETURCYVlsRnpkRU01TUV4cVVtaDBSME13VEV4UmRtNTZVVzEwUXpRd1dtWlJjMjU2VVc5a1F6RXdURXhSYzA1SFFqQlpURkYyZEVNdk1FdzNVWFU1UjAwPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору