EN|RU|UK
 Політика України
  3800  12

 Рада ООН із прав людини знову визнала територіальну цілісність України, - МЗС України

оон

Документом продовжено розгляд Радою ООН українського питання.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба МЗС України.

Протягом наступних двох років на кожній із цих нарад РПЛ заслухає Верховного комісара ООН з прав людини та висновки доповіді його Управління про становище в галузі прав людини в Україні, з особливим акцентом на тимчасово окупованих територіях АРК і Севастополь, а також Донецької та Луганської областей.

"Схваливши згадану резолюцію, головний орган ООН у сфері захисту прав людини вкотре підтвердив суверенітет, незалежність, єдність та територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів. У документі вітається співпраця Уряду України з Управлінням Верховного комісара ООН з прав людини та іншими міжнародними і регіональними правозахисними механізмами, наголошується на важливості моніторингу ситуації в країні, включаючи інформування про найбільш серйозні проблеми у галузі прав людини та причини їх виникнення", - йдеться в повідомленні.

Співавторами резолюції виступили 46 держав із різних регіонів світу (серед них переважна більшість країн ЄС, США, Канада, Мексика, Австралія, Ізраїль, Туреччина, Японія та інші).

"Попри очевидний тиск, який чинила делегація Росії на делегації держав-членів РПЛ, за документ проголосували 22 і тільки 6 - проти", - сказано в повідомленні.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n445240
VEhrNGRrdzVSME13VEZoU1owNUROREJaVEZGMmRFZEJNRnBpVVhOT1F6Y3dXWHBSZG1SRGQwbE9SMGN3V21KUmRUbEhWekJaU0ZGMlpFZFhNRmxJVW1kMFIwMW1Ua05qTUVwbVVXOVllbEZ1ZEVObE1Fb3dQUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору