EN|RU|UK
 Політика України
  18892  109

 "Гвардія не відступає!" Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії.ФОТОрепортаж+ВІДЕО

снбо турчинов

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Національної академії Національної гвардії України та вручив їм дипломи і відомчі нагороди.

Як передає Цензор.НЕТ, про це повідомляє прес-служба РНБО.

Турчинов наголосив, що Національну гвардію було сформовано "у найдраматичніші часи, коли жорстокий і сильний ворог напав на Україну", і вона першою вступила у бій, дозволивши сформувати обороноздатну армію, відновити потенціал оборонної промисловості, провести мобілізацію. "Не було техніки, важкого озброєння, але були мужність і героїзм, що дозволило зупинити ворога, розпочати звільнення України", - сказав він.

"Саме тоді ворог дізнався, що в України є Гвардія, закон якої - "Гвардія не відступає!". Переконаний, що цей закон буде законом вашого життя", - наголосив Турчинов.

Також читайте: Аваков: ЗСУ, Нацгвардія і прикордонна служба будуть посилені технікою харківського оборонпрому. ФОТОрепортаж+ВІДЕО

Звертаючись до присутніх, він зазначив: "Ви стали офіцерами Національної гвардії, командирами, і держава довіряє вам потужну зброю, сучасну техніку, а головне - держава довіряє вам свій захист". "Переконаний, що кожен з вас стане професійним мужнім командиром, який забезпечуватиме нові перемоги нашої Гвардії".

Турчинов подякував "батькам, які виховали справжніх патріотів, справжніх лицарів, які обрали сенсом свого життя захист рідної країни".

Сьогодні Секретар РНБО України також візьме участь у відкритті оновленого відділу прикордонної служби "Тополі" Харківського прикордонного загону.

Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 01Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 02Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 03Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 04Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 05Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 06Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 07Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 08Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 09Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 10Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 11Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 12Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 13Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 14Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 15Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 16Гвардія не відступає! Турчинов взяв участь у церемонії випуску офіцерів Академії Нацгвардії 17

Источник: https://ua.censor.net.ua/v445304
VEhrdlVXOTBSMFF3V1VSU2FEbEROREJNTTFGMmRFTjVUSGt2VVc5T1EyUXdTa2hSYm01NlVXNWtRM2N3V1dKU2JIUkRLekJNTTFGelRrTTNNRmw2VVhaa1EzZEpUa042TUV4TVVYTk9SMEV3VEZSU2JIUkhVQT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
Сторінка 2 з 2
<<<1 2
 
 
 
 
 
 вгору