EN|RU|UK
 Суспільство
  2974  8
Матеріали за темою:

 При подачі апеляції на результати ЗНО бали можуть бути як збільшені, так і зменшені, - Міносвіти

вно вадим карандий

Перед подачею апеляції щодо зовнішнього незалежного оцінювання варто об'єктивно оцінити результат виконання тесту, оскільки в разі задоволення заяви визначений раніше результат може бути змінений не тільки в бік збільшення, але і в бік зменшення кількості балів.

Про це заявив директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на сайт Міністерства освіти і науки.

"Розгляд апеляційної заяви - це фактично повторне визначення результату ЗНО, адже в цьому разі здійснюють повторну технічну та предметну перевірку бланків відповідей. Радимо попередньо завантажити скан-копію бланків відповідей та об'єктивно оцінити результат виконання тесту, оскільки у разі задоволення заяви визначений раніше результат може бути змінений не лише у бік збільшення, а й зменшення кількості балів. Щоб ознайомитися зі скан-копіями бланків відповідей, достатньо зайти на свою інформаційну сторінку та сформувати запит", - заявив Карандій.

Читайте також: 9% абітурієнтів не склали зовнішнє тестування на мінімальний бал із географії, 19% - з хімії і 23% - з фізики, - Центр оцінювання якості освіти

Зазначається, якщо учасник ЗНО має сумнів щодо правильності встановлення результату, він може подати апеляційну заяву в письмовій формі до Українського центру оцінювання якості освіти протягом п'яти календарних днів із дня офіційного оголошення результатів.

Дату подання заяви визначають за відбитком штемпеля відправлення на поштовому конверті, сказано в повідомленні. Учасники ЗНО, які подали апеляційні заяви на результати тестування, повинні повідомити про це керівника свого навчального закладу.

Читайте також: ЗНО не може бути абсолютним показником якості навчання, - Гриневич

В УЦОЯО повідомляють, що розгляд заяв здійснює апеляційна комісія протягом п'ятнадцяти календарних днів із урахуванням дня їхнього надходження. Крім того, наголошується, що учасники ЗНО можуть бути присутніми під час розгляду скарг.

"Інформація про дату, час і місце проведення засідання апеляційної комісії, на якому буде розглядатися заява про результати, буде розміщена на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Інформація про результат розгляду апеляційної заяви буде розміщена на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше 3 робочих днів із дня ухвалення рішення. Також буде надіслано витяг із протоколу засідання апеляційної комісії", - інформує УЦОЯО.


Читайте також: Тестування з української мови провалили 8% учасників ЗНО, не набравши мінімальних балів, - Центр якості освіти
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445333
TUV4TVVtZGtSME13V1ZCUmRqbERPVEJNUVdjd1RISlJjMDVET0RCTUwxRnpUa001TUZwaVVtcDVPSFpNZVM5UmMzUkhRakJaVEZKbk9VTXZNRXd6VVhORFJGRjFkRU4zTUV4NlVYWTVRM2N3VEROU2JIUkhVR1pPUTFnd1NqTlJibTU2VVc1T1IxY3dURE5SZG5SSFFqQk1URkpzZEVkRE1FeG5QUT09
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору