EN|RU|UK
 Політика України
  3299  15

 Україна та "Вишеградська четвірка" обговорили новий формат поглибленої співпраці, - Міноборони. ФОТОрепортаж

Українська делегація і представники країн "Вишеградської четвірки" (Польщі, Словаччини, Чехії та Угорщини) обговорили новий формат поглибленої співпраці.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Міністерства оборони.


Українська делегація на чолі з начальником Генерального штабу - головнокомандувачем Збройних сил України Віктором Муженком взяла участь у засіданні начальників генеральних штабів країн "Вишеградської четвірки" та країн Балтії. Зустріч у такому форматі відбулася вперше.

"Під час засідання учасники приділили основну увагу перспективам посилення практичного військового співробітництва України, Польщі, Словаччини, Чехії, Угорщини, Литви, Латвії та Естонії", - йдеться в повідомленні.

За даними відомства, у своєму виступі Муженко запропонував конкретні шляхи активізації військового співробітництва у форматі "Вишеградська четвірка + країни Балтії + Україна".


Крім участі в спільному засіданні, начальник Генштабу провів низку двосторонніх зустрічей, під час яких обговорив із колегами можливості обміну досвідом, матеріально-технічної допомоги, навчання та спільної підготовки військ та інше.

Україна та Вишеградська четвірка обговорили новий формат поглибленої співпраці, - Міноборони 01

Україна та Вишеградська четвірка обговорили новий формат поглибленої співпраці, - Міноборони 02

Україна та Вишеградська четвірка обговорили новий формат поглибленої співпраці, - Міноборони 03

    Коментувати
    Сортувати:
    у вигляді дерева
    за датою
    за ім’ям користувача
    за рейтингом
     
     
     
     
     
     вгору