EN|RU|UK
 Політика України
  11715  32

 У розвитку Карпатського регіону зацікавлені 8 країн, - Парубій

карпаты

У розвитку Карпатського регіону зацікавлені 8 країн, зокрема і Україна. Саме регіональне співробітництво - це шлях до надання нової якості життя в Карпатському регіоні.

Про це заявив спікер парламенту Андрій Парубій під час центральної дискусії ІІ Форуму місцевого розвитку "Карпатська макрорегіональної стратегія: чи можемо творити нову якість співпраці в центрі Європи", повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на прес-службу Форуму.


"Карпатський регіон - унікальний. Він практично в центрі Європи, який простігся на 1,5 тис. км і охоплює 8 країн, які, як і Україна, зацікавлені в його розвитку", - заявив Парубій.

На думку спікера українського парламенту, саме регіональне співробітництво - це шлях до надання нової якості життя в Карпатському регіоні, його відродження і відновлення.

"Зараз Карпатський регіон України має багато труднощів в інфраструктурі, економіці, і під час зустрічей з головами місцевих рад ми шукаємо шляхи вирішення проблем. Проте саме напрацювання макрорегіональної стратегії дозволять Карпатам стати перспективою і шансом для його мешканців. Тим паче ми маємо позитивні приклади. Така регіональна стратегія була реалізована в Альпах, у Балтійських країнах. Тож цей досвід ми маємо поширити і використати у нашому регіоні", - переконаний Парубій.

Читайте також: "Укрзалізниця" побудувала новий тунель у Карпатах
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445344
VEhrdlVXNDVRM2N3V1VSU1p6bERlREJhWWxGMVV6aDJNRmxJVVhZNVIxY3dURXhSZGpsSFFUQk1SRkpvZEVkUVprNUhRVEJNTjFGME9VTjVNRXhxVW1kMFF5c3dUSEE0TUVweVVYTk9SMEV3VEM5UmMwNUhRekJNWnowPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору