EN|RU|UK
 Політика України
  5353  7

 Міністр фінансів Данилюк: "Лист комітету ВР - результат нездорових амбіцій і бажання зберегти корупційні схеми"

данилюк

Данилюк різко відповів депутатам.

Міністр фінансів Олександр Данилюк опублікував звернення до членів профільного комітету ВР. Про це повідомляє Цензор.НЕТ із посиланням на Фейсбук голови Мінфіну.

"Чесно, не хотів навіть реагувати на лист членів комітету, бо якщо реагувати на кожен пчих, то не залишиться часу працювати. Цього разу зроблю виняток. Достатньо проглянути текст і стає зрозумілим його упередженість і маніпулятивність. Навіть деякі з підписантів погодилися з цією оцінкою, коли розмовляли зі мною. Дійсно, не з усіма в комітеті відносини в мене склалися. У нас різні погляди на роботу. Мені важливий результат і боротьба з корупцією. Не всіх у комітеті це влаштовує, їх більше цікавить збереження статус-кво. І лист - це виключно результат особистих нездорових амбіцій деяких членів комітету, та їхнього бажання зберегти корупційні схеми. Важливим є те, що робота Мінфіну цінується і підтримується і Президентом, і Прем'єр-Міністром, і часто використовується як приклад успіху реформ у країні", - пише Данилюк.

Також дивіться: Податковий комітет вимагає звільнити Данилюка. ДОКУМЕНТ

Також міністр заявляє, що у нього є багато питань до комітету, який блокує розгляд законопроектів уряду.

"Модель - заговорити або збити за домовленістю в залі, передати в комітет для того, щоб потім видати це за свої досягнення і продемонструвати свою важливість - але це примітивно, і всі все розуміють. Тому комітету потрібно зосередиться на роботі. Тільки вчора зустрічався з Послом ЄС в Україні Х'югом Мінгареллі. Обговорювали законопроекти, які потрібні для виконання наших зобов'язань в рамках асоціації з ЄС та які зависли на комітеті податкової та митної політики. Всі вони спрямовані на зменшення можливостей для корупції, покращення бізнес клімату, спрощення процедур - такі от жахливі, антинародні, неякісні ініціативи. Мінфін готовий допомогти комітету. З тими хто налаштований на конструктив - спільну мову знайдемо. Решта - нехай пишуть листи", - заявляє Данилюк.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445471
VEhrdlVXeE9RM2N3VEROUmRVNUROekJaTjFGMWFVUlJiblJETnpCTVdGRjFkRWRDTUV4RVVYWmtRekF3V1VGMlREbERVekJMUWpnd1RISlJkblJET0RCYVlsSm5kRU14TUZsS09EQktlbEpzZEVNNU1GbFVVbXgwUXprPQ==
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору