EN|RU|UK
 Політика України
  9646  72

 Майже два роки центри стояли напівпорожніми. Українці вірили всяким пройдисвітам, які розповідали про те, що країні, яка воює, безвіз не дадуть", - Висоцький про черги за паспортами

безвиз

Депутат поділився думкою про черги в паспортні центри.

Депутат ВР Сергій Висоцький поділився думкою про те, чому виникають черги в сервісних центрах із видачі біометричних паспортів. Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це нардеп написав на своїй сторінці у Фейсбуці.

"Майже два роки центри стояли напівпорожніми. Українці вірили всяким пройдисвітам, які розповідали про те, що країні, яка воює, безвіз не дадуть. Пройдисвітам, які розповідали, що безвіз не дадуть через кризу в Європі. Пройдисвітам, які вимагали від ЄС безвіз не давати, оскільки Григоришину не дали держпідряди на трансформатори. Немає трансформаторів - немає безвізу! Пройдисвітам, які розповідали про флюорографію на КПП і мийку туалетів. Пройдисвітам, які працюють на Москву і розганяють всі ці тези", - пише Висоцький.


На думку депутата, довіри не було тільки до тих експертів, журналістів і політиків, які логічно пояснювали незворотність безвізу з огляду на формальні угоди між Україною та ЄС.

"На виконання Україною всіх критеріїв і так далі. Совок не в організації центрів. Совок - у повній недовірі до власної країни. Совок - у повному ігноруванні логіки на користь совкових стереотипів. Совок - у нерозумінні того, як, за якими принципами функціонує вільний світ. Совок - у мазохістському сприйнятті себе як вічної жертви замість усвідомлення себе вільним громадянином і господарем власної держави. Совок - це пасивність, апатія, недовіра, вічне роз'єднання і концентрація на негативі. Совок повною мірою притаманний суспільству - всім його класами, всім елітам. Просто декомунізувати вулиці. Декомунізувати уми складно. Без суспільства вільних, ініціативних і відповідальних громадян нам не стати вільною, ініціативною та відповідальною країною", - заявив він.
Источник: https://ua.censor.net.ua/n445477
VEhrdlVXdDBRelF3V1VoUmRuUkhSekJaZWxGMWRFTTBNRXhyWnpCTFNGRjBaRWRCTUV4UVVteDBRelZNZVM5UmRFNURNVEJNTDFKbk9VZERNRXhFVW1kdWVsRjBUa2RFTUV4NlVYVjBRM2M9
Коментувати
Сортувати:
у вигляді дерева
за датою
за ім’ям користувача
за рейтингом
 
 
 
 
 
 вгору